koliko zmorem

Strongman Champions League

Moderatorji: udovich, damcho82, andrej, Sandi

koliko zmorem

OdgovorNapisal/-a tomaz » Če Maj 05, 2005 5:22 pm

tudi jaz naredil že 140kg lani decembra potem sem pa fasal ,da se mi je ukleščil medenični živec in sem bil do aprila brez treningov vse kar je povezano s hrbtom ........ nisem mogel delat mrtvih dvigov ........ potem sem si pa poiskal kiropraktika,ki deluje vRADEČAH in vROGAŠKI SLATINI............. ko me je pa on zagrabil sem pa res zarjovu od bolečin........... drgač pa k njemu hodijo iz vseh koncev ...... res ,da čakaš na vrsto par ur ,vendar mi je pomagalo.Potem sem si pa še prvošču maserja,ki je moj prjatu in ga ni teba plačat.......... on pa je pogruntu da se mi je naredu spazem in res je bla neka otrdlina na levi spodnji strani hrbta.DRGAČ sem bil na KRPANU 5. ENO točko za Goranom
tomaz
BRONZE LEVEL ATHLET

Kraj: krško

OdgovorNapisal/-a udovich » Če Maj 05, 2005 7:53 pm

Dobr to ni slabo, bo letos boljše,.........
Ego sum alpha et omega, primus et novissimus, principium et finis.
"Eat like a horse, train like a demon and grow like a weed!"
Uporabniški avatar
udovich
SITE ADMIN

Kraj: Koper

OdgovorNapisal/-a tomaz » Če Maj 05, 2005 10:54 pm

Saj to je blo letos. :evil:LETOS bom pa une kufre spuknu s korenino in nesel in nesel...... Denis ti pa ne poslušat Gorana .ko ti maha spust pr 55m lani na finalu je blo isto sigurno sta zmenjena njes hudiča se bojo še bolj čudval
tomaz
BRONZE LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a udovich » Ne Maj 15, 2005 5:08 pm

Lani, ni bilo zmenjeno, sam sem imel vikend za finalno tekmo, še eno tekmo v Švici, sem se mal šparal, bomo videli kako bo letos, če bojo teže visoke bo OK, če bo pa bolj aerobika, pol pa ne vem,.......
Uporabniški avatar
udovich
SITE ADMIN

OdgovorNapisal/-a krpan23 » Sr Jul 06, 2005 12:27 am

denis zanima me ce je zame ki treniram komi dve leti veliko 250 kg squat,180kg bench press,275 deadlift.zerezal samo eno kuro v svoji karijeri .in ker mi je bilo vsec mislim da se jih bo vec .treniram samo v fitnessu.rabu bi pa kaksen poligon. to mi manjka.kaj pravite?
zanima me kje bi se lahk prijavu v kaksen powerlifterski klub
krpan23

Kraj: slov.konjice

bo že boljš

OdgovorNapisal/-a tomaz » Po Jul 25, 2005 2:36 pm

solidno.V MOJEM KLUBU JE FANT ,KI DVIGNE 220 MRTVI DVIG IN IMA 16 LET PA SAMO 80 KILOGRAMOV.TRENIRA PA NAMREČ JUDO IN JE VELIK UP SLOVENIJE.NA 100 METROV ŠIBA PA POD 11SEKUND.
tomaz
BRONZE LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a udovich » So Jul 30, 2005 6:46 pm

krpan23, to so izredno dobri rezultati, ki ji večina ljudi ne bo nikoli dosegla čeprav lahko trenirajo tud 10 let in več. Čestitam,....
Uporabniški avatar
udovich
SITE ADMIN

OdgovorNapisal/-a krpan23 » Sr Avg 24, 2005 7:12 pm

hvala denis.zacel sem pred slabima dvema letoma ,da sem zacel dvigovat utezi.prej sem treniral 5 let boks.sedaj se pa hocem se sprobat v tej nori disciplini.rabim se nekaj iskusen in trdih treningov pol bomo pa videli kaj bo .....
krpan23

Kraj: slov.konjice

Vrni se na SCL - novice - news

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost