SEZNAM TEKMOVANJ STRONGMAN CHAMPIONS LEAGUE 2010

Strongman Champions League

Moderatorji: udovich, damcho82, andrej, Sandi

SEZNAM TEKMOVANJ STRONGMAN CHAMPIONS LEAGUE 2010

OdgovorNapisal/-a udovich » Sr Mar 24, 2010 8:27 am

13 March - SCL Eric Favre Worldrecords FRANCE

21 March - SCL Iceman Lapland LAPLAND

24 April - SCL Germany (FIBO) GERMANY

01 May - SCL Serbia SERBIA

15 May - SCL Finland FINLAND

05 June - SCL Ireland IRELAND

12 June - SCL Spain SPAIN

20 June - SCL Holland HOLLAND

10 July - SCL Hungary HUNGARY

20 August - SCL China CHINA

04 Sept - SCL Romania ROMANIA

.. Sept - World Strongest Man - by IMG - - -

10 Okt - SCL Philippines PILLIPPINES

06 Nov - SCL Ukraine (FINALS) UKRAINE
Slika
Ego sum alpha et omega, primus et novissimus, principium et finis.
"Eat like a horse, train like a demon and grow like a weed!"
Uporabniški avatar
udovich
SITE ADMIN
 
Prispevkov: 1675
Pridružen: Po Mar 14, 2005 5:24 pm
Kraj: Koper

OdgovorNapisal/-a udovich » Sr Jun 23, 2010 12:48 pm

We had 36 athletes competing in 6 stages of the Strongman Champions League tour 2010. This is the overall results list so far, with Terry, Travis and Misha in the top 3.

Strongman Champions League points after 6 stages:

1. Terry Hollands (England) 94.0
2. Travis Ortmayer (USA) 77.0
3. Misha Koklyaev (Russia) 68.0
4. Ervin Katona (Serbia) 52.0
5. Zydrunas Savickas (Lithuania) 50.0
6. Agris Kazelniks (Latvia) 41.0
7. Johannes Arsjo (Sweden) 28.0
8. Warrick Brant (Australia) 28.0
9. Konstantin Ilin (Ukraine) 21.0
10. Christian Savoie (Canada) 14.0
11. Jimmy Laureys (Belgium) 12.0
12. Etienne Smit (South Africa) 12.0
13. Alexander Klushev (Russia) 12.0
14. Juha Matti Jarvi (Finland) 11.0
15. Martin Wildauer (Austria) 10.0
16. Mark Westaby (UK) 8.0
17. Matt Wanat (USA) 8.0
18. Glenn Ross (Ireland) 8.0
19. Jani Kolehmainen (Finland) 6.0
20. Raphael Wilkowski (Poland) 6.0
21. Alex Moonen (Holland) 6.0
22. Jan Wagenaar (Holland) 4.0
23. Gregor Stegnar (Slovenia) 4.0
24. James Fennelly (Ireland) 4.0
25. Simon Sulaiman (Syria) 2.0
26. Patrick Babaumian (Germany) 2.0
27. Louis McLean (Scotland) 3.0
28. Akos Nagy (Hungary) 2.0
29. Kevin Nee (USA) 1.0
30. Jarno Hams (Holland) 0.0
31. Fabrice Barbier (France) 0.0
32. Tobias Ide (Germany) 0.0
33. Igor Werner (Germany) 0.0
34. Owen Sharahan (Ireland) 0.0
35. Plamen Cvetanov (Bulgaria) 0.0
36. Vladimir Mitea (Romania) 0.0
Ego sum alpha et omega, primus et novissimus, principium et finis.
"Eat like a horse, train like a demon and grow like a weed!"
Uporabniški avatar
udovich
SITE ADMIN
 
Prispevkov: 1675
Pridružen: Po Mar 14, 2005 5:24 pm
Kraj: Koper


Vrni se na SCL - novice - news

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron