Tekmovanja Martin Krpan 2010

Samo tekme Krpana, rezultati, zanimivosti in podobno,.........

Moderatorji: udovich, damcho82, andrej, Sandi, svinc, K o n c i n a

OdgovorNapisal/-a ANDREJA » Po Jul 19, 2010 9:13 am

Hvala Sandi za odgovor !
Vsi poznamo pregovor " KDO MOLČI 100-tim ODGOVORI " , ALI SE PA LAŽE
ŠE ENKRAT HVALA, saj če je slučajno še kdo dvomil, sedaj dvomov ni več
ANDREJA
SILVER LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a Sandi » Po Jul 19, 2010 5:28 pm

Andreja oziroma vidmar pusita k**** oba, pa se to rajsi naj se vidmar ukvarja z taletom bo verjetno bolj uspel ker v tem sportu dela samo sramoto.
Uporabniški avatar
Sandi
MODERATOR

OdgovorNapisal/-a bpavlo3 » Po Jul 19, 2010 5:58 pm

Jaz odhajam v Turcijo!
bpavlo3
GOLD LEVEL ATHLET

Kraj: Prekopa

OdgovorNapisal/-a tomking » Če Avg 12, 2010 5:50 pm

Pozdravljeni

Sem kar na nekaj forumih, pa nikjer za debato ali mnenja ni potrebno poznanstvo. To mislim glede na tvoje vprašanje SPOŠTOVANI DENIS. Spodaj je tvoj citat.

poglej tomking, težko je tebi replicirati, ker ne vem kdo si, te ne poznam, vsaj ne po nicku, ki ga imaš na forumu. tukaj se nekateri oglašate, pa ne vem kam spadate, ne vem kako dobro poznate vso strongman sceno od začetka pa vse do danes

Navklub temu naj se predstavim. Sem dober amaterski športnik, ki obožuje STRONGMEN TEKME mi pa žal moja mišična masa ne dovoljuje da bi še sam sodeloval na njih. Poznam večino tekmovalcev na Krpanu, pa še kakšnem od njih ki ne tekmujejo več občasno kakšen kviht pomagam dvignit na treningu v fitnesu. Tako da zase lahko rečem da sem zelo dobro seznanjen z tem kaj se dogaja v SLO strongmen sceni.
Po mojem mnenju to kaj sedaj počne " gorenska naveza " ni prav in pelje SLo strongmen sceno v propad ! Dopuščsm tudi možnost da se motim, toda to je moje mnenje.

Lahko še rečem da mi je pisanje Andreje zelo všeč, saj svoje trditve argumentira, in tako kod je nazadnje izvala Sandija on pa jo nekam pošilja ( to delajo slabiči ) in ne odgovori ali citira tako kod je bil izvan pomeni da resnično naklada in trosi neresnice.

Še ena pripmba na Sandijevo pisanje

Sedaj odhaja Sandi na MOČNO strongmen tekmo ( njegova trditev )
Če pogledamo seznam nastopajočih, in možnih zmagovalcev,ih je VELIKA VEČINA nastopala na Krpanu,zato sprašujem Sandija !
Kako je to mogoče da če isti tekmovalci ( večina ) nastopajo na Krpanu so za en KUR** in totalne nule, če pa tebe vzamejo zraven so pa to tekmovalci za MOČNO TEKMO ?
Prosim za odgovor in ne za pošiljanje v ku*** in PIZ++ MATE+++
Pa še moja napoved za uvrstitev Sandija .

Tretje mesto od zadaj

LP pa Brez Zamer
PS Denis glede poznanstva pa toliko srečala sva se več kod 10 x Še iz časov ko si tekmoval na Krpanu, pa tudi parkrat v Koprskem gledališču . :roll: :? :?:
tomking
BRONZE LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a ber2 » Pe Avg 13, 2010 3:30 pm

tomking
še vedno ne vemo kdo si...
glej,pri nas je le malo tekmovalcev in vsi se poznamo,vemo kdo je koliko dober in kakšen človek...
ti in ANDREJA,PA STA POD KRINKO in na veliko kritizirata,če je to za tebe normalno-potem ne vem kakšen človek sploh si...
sprejemam vsako kritiko od tekmovalcev in ljudi.ki so v tem športu-seveda ljudi,ki se ne skrivajo na forumu...
ne nakladaj o drugih forumih ,tu nas je le nekaj tekmolvalcev in ljubiteljev tega športa...
glej jaz te ne bom nekam pošiljal.vendar človek ima jajca in se ne skriva za nekimi imeni....
Uporabniški avatar
ber2
SILVER LEVEL ATHLET

Kraj: MB

OdgovorNapisal/-a udovich » Po Avg 16, 2010 10:01 am

pozdravljen tomking;
poglej, to kar se dogaja na drugih forumih in koliko ti sodeluješ na njih ni rilevantno glede tvojega poznavanja strongman scene v sloveniji.
tudi če imaš kakega prijatelja, ki tekmuje ali je tekmoval, še ne pomeni, da veš kaj se je skozi vsa ta leta dogajalo in se še dogaja v sloveniji na strongman tekmovanjih.
eno je kar se vidi, oziroma, kar vidiš kot gledalec, druge je kaj občutiš kot tekmovalec, tretje je, kako to občutiš kot bivši tekmovalec,....vsak gleda skozi svoje oči in vidi ravno tisto kar želi videti, oziroma je prikazano, kar se skriva v ozadju malokdo ve, oziroma zazna.
glede andrejinega pisanja pa tako, ona že ve kaj piše, torej je res nekje blizu g. vidmarja. morda je včasih malo preveč direktna in sarkastična. tako, da včasih dobi kot odgovor kar sploh ni odgovor, ampak direkten napad nanjno in njeno pisanje. mislim, da bo sama kos taki situaciji.
glede gorenske naveze, kot si jih poimenoval, jih osebno lahko samo pohvalim, ker so fantje na mestu in dajo vse od sebe, da lahko organizirajo kako tekmo, in po mojem mnenju jim to odlično uspeva.
še enkrat bom poudaril, niso posamezniki krivi, da je nastala taka situacija kakršna je, še najmanj pa tekmovalci, ki bodo vedno tekmovali, kamor jih povabijo in ponudijo največ, oziorma je prestiž tekme najvišji.

ne morete se tukaj znašat nad tekmovace, ki tu pa tam napišejo kak komentar, skušajte jih razumeti in če komu še ni jasno kako njihovo življenje poteka naj poizkuša;

DELATI, TRENIRATI, OSEBNO-DRUŽINSKO ŽIVLJENJE, ORGANIZACIJA TEKMOVANJA,...
tomking; ti mene sprašuješ koliko je po moje tekmovalcev v sloveniji? ne pozabi, da večina teh, ki danes tekmujejo so hodili še v srednjo šolo, ko sem jaz začel tekmovat, poznam jih vse, ki so se kdaj udeležili kake tekme in dosegli kak zavidljiv rezultat.
ti meni povej koliko jih je, če si tak poznavalec strongman scene.
pa brez zamere, morda se še kdaj kje srečava pa rečeva kako.
Ego sum alpha et omega, primus et novissimus, principium et finis.
"Eat like a horse, train like a demon and grow like a weed!"
Uporabniški avatar
udovich
SITE ADMIN

Kraj: Koper

OdgovorNapisal/-a tomking » Ne Sep 19, 2010 6:11 pm

HOJLA

Nobenih čestitk za mojo pravilno napoved za uvrstitev Sandija ( beri spodaj )

" Sedaj odhaja Sandi na MOČNO strongmen tekmo ( njegova trditev )
Če pogledamo seznam nastopajočih, in možnih zmagovalcev,ih je VELIKA VEČINA nastopala na Krpanu,zato sprašujem Sandija !
Kako je to mogoče da če isti tekmovalci ( večina ) nastopajo na Krpanu so za en KUR** in totalne nule, če pa tebe vzamejo zraven so pa to tekmovalci za MOČNO TEKMO ?
Prosim za odgovor in ne za pošiljanje v ku*** in PIZ++ MATE+++
Pa še moja napoved za uvrstitev Sandija . "

Tretje mesto od zadaj

Denis mislim da sem z pravilno napovedjo pokazal da vsaj nekaj , če že ne veliko , vem o strongmen sceni, in to ne samo pri nas ampak širše. Za poznavanje kake ga športa ni obvezno da si bil prej tekmovalec, veliko je trenerjev ki niso bili prej vrhunski tekmovalci, so pa sedaj odlični trenerji.

Sprašuješ me Denis ( spodaj )

" ti meni povej koliko jih je, če si tak poznavalec strongman scene. "

Bi lahko bil bol konkreten , ali misliš do 105 kg, ali čez , ali pa vseh skupaj.
Na tekmi v Zagorju je bila baje taka gužva tekmovalcev, da vidmar nekaterim sploh ni dovolil nastopa, ker so se prepozno prijavili.
LP

8) :? :roll:
tomking
BRONZE LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a ber2 » Po Sep 20, 2010 3:57 pm

tomking
ANDREJA je Sandiju napisala Vsi poznamo pregovor " KDO MOLČI 100-tim ODGOVORI " , ALI SE PA LAŽE
če si vsaj malo inteligenten veš kaj mislim...

DENIS nekaj bo treba ukreniti glede tega pisanja....
Uporabniški avatar
ber2
SILVER LEVEL ATHLET

Kraj: MB

OdgovorNapisal/-a udovich » Po Sep 20, 2010 5:35 pm

sem že večkrat rekel, da ne bomo nič ukrenili zoper normalno pisanje, to je kot pogovor, sam, da je vse napisano. lahko diskutiramo na kulturen način, in to tud počnemo.

glede tekmovalcev pa je tako, lahko se jih prijavi veliko na kako tekmo, to je vse relativno odvisno od disciplin in pa samokritičnosti tekmovalca. jaz sem vesel, če ima g. vidmar veliko tekmovalcev na tekmi, pomeni, da dela dobro, upam, da bo tako še naprej.
mislim, da tolko tekmovalcev vseeno nimamo, da bi jih lahko razvrstili v dve kategoriji. jaz sem napisal, da poznam strongman tekmovalce, ki so kaj dosegli, ne, ki tekmujejo tu pa tam na kaki tekmi,...takih je veliko, v vsaki vasi lahko najdeš kakega korenjaka, ki se je pripravljen pokazati pred domačim občinstvom.
zdej bi pa lahko začeli počasi delat spisek teh naših strongmanov, ki so kaj dosegli,...
Ego sum alpha et omega, primus et novissimus, principium et finis.
"Eat like a horse, train like a demon and grow like a weed!"
Uporabniški avatar
udovich
SITE ADMIN

Kraj: Koper

OdgovorNapisal/-a bpavlo3 » To Sep 21, 2010 2:43 pm

Naš naj tekmovalec je Stegnar!do 105 je pa Ušlakar ali pa Plevanč .Ivančič bo pa tudi dober saj ma še čas.
bpavlo3
GOLD LEVEL ATHLET

Kraj: Prekopa

OdgovorNapisal/-a Sandi » Če Sep 23, 2010 8:06 pm

Pri nas je samo eden pravi strongman in to je tomking
Uporabniški avatar
Sandi
MODERATOR

OdgovorNapisal/-a ANDREJA » So Okt 30, 2010 5:18 pm

Pozdrav

Bila malo na obisku, pa nič kaj ne dogaja tukaj gor.

Na Š TV dobre odaje o Martinu Krpanu.

Tom king ti pa ena bjonda čestita za pravilno napoved ( malo pozno ) če že drugi " SILAKI " molčijo :oops: :cry: [/b]

Sandi napisal

Pri nas je samo eden pravi strongman in to je tomking
Kaj se poznata ali Sandi samo tako deli komplimente ?
ANDREJA
SILVER LEVEL ATHLET

Prejšnja

Vrni se na MARTIN KRPAN - Slovenija

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost