Kdo tekmuje letos na mednarodnem MK 2010?

Samo tekme Krpana, rezultati, zanimivosti in podobno,.........

Moderatorji: udovich, damcho82, andrej, Sandi, svinc, K o n c i n a

Kdo tekmuje letos na mednarodnem MK 2010?

OdgovorNapisal/-a udovich » Če Maj 27, 2010 2:02 pm

Kaj ve mogoče kdo tekmuje na mednarodnem MK, kateri tujci bodo? Če ma kdo kak info naj ga prosim napiše,...
Ego sum alpha et omega, primus et novissimus, principium et finis.
"Eat like a horse, train like a demon and grow like a weed!"
Uporabniški avatar
udovich
SITE ADMIN

Kraj: Koper

OdgovorNapisal/-a Sandi » Če Maj 27, 2010 8:57 pm

Vse svetovne zvezde strongmana sej tako samo oni hodijo na MEDNARODNEGA KRPANA.

1. Andrus Murumets (Estonia)
2. Agris Kazelniks (Latvia)
3. Zydrunas Savickas (Lithuania)
4. Ervin Katona (Serbia)
5. Michail Koklyaev (Russia)
6. Jimmy Laureys (Belgium)
7. Martin Wildauer (Austria)
8. Konstantin Ilin (Ukraine)
9. Travis Ortmayer (USA)
10. Alexander Klyushev (Russia)
Uporabniški avatar
Sandi
MODERATOR

OdgovorNapisal/-a udovich » Pe Maj 28, 2010 11:12 am

Sandi napisal/-a:Vse svetovne zvezde strongmana sej tako samo oni hodijo na MEDNARODNEGA KRPANA.

4. Ervin Katona (Serbia)
9. Travis Ortmayer (USA)

ko sem prebral sem se nasmejal,.....sam si kakega slovenca pozabu napisat,ha,ha,ha..
Uporabniški avatar
udovich
SITE ADMIN

OdgovorNapisal/-a ANDREJA » Po Maj 31, 2010 11:42 am

Sandi napisal/-a:Vse svetovne zvezde strongmana sej tako samo oni hodijo na MEDNARODNEGA KRPANA.

4. Ervin Katona (Serbia)
9. Travis Ortmayer (USA)

SANDI ni treba pretiravat, ali pa spet kažeš svoje neznanje ???? Ali pa samo poskušaš za......t. ????
Od tega spiska ki si ga ti posredoval so res da ( koliko je meni znano ) že trije tekmovalci bili pri G. Vidmarju. Mogoče tudi kakšen več, sedaj pa ih sigurno nebo toliko, ker ih je kar nekaj poškodovanih,in takim vidmar ne dovoli tekmovat.
Zahvaljajoč Vidmarju smo videli tekmovalce iz JY, BIH, MAĐARSKE AVSTRIJE, NEMČIJE, NIZOZEMSKE, SRBIJE , RUSIJE, LITVE, LATVIJE, POLJSKE, SLOVAŠKE, ČEŠKE...... VERJETNO ŠE ODKOD. Iz koliko držav pa si ti imel tekmovalce ?, pa še tiste z katerimi nas privabiš na tekmo pol ni.
Menim da ( kod pravi Denis ) vsak lahko pove svoje mnenje, ampak malo čisto malo spoštovanja do osebe ki je naredila toliko za ta šport,koliko verjetno ti NIKOLI NE BOŠ nebi ti škodilo. :oops:
ANDREJA
SILVER LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a udovich » Po Maj 31, 2010 4:32 pm

ma to kolko in kateri tekmovalci so bili ma mendarodnem MK je nabolje, da napiše kar g. Vidmar sam, on to najbolje ve.
Glede poškodb, pa tej tekmovaci, ki so na spisku jih ravno nimajo nekam preveč, oziroma lahko tekmujejo in tud tekmujejo. vsak tekmovalec ve zase, če lahko tekmuje ali ne oziorma če je pripravljen, je res, da se nekateri kar precenjujejo, sam taki itak ponavadi hitro odnehajo. še enkrat naj ponovim, da je G. Vidmar imel nekoč resnično vrhunske tekmovalce, ki so bili v samem vrhu strongman scene, sedaj jih več ni, zakaj ne, nam lahko pojasni samo on.
G. Vidmar je res naredil veliko za ta šport samo zdaleč ne toliko kolikor so naredili tekmovalci. Če bi g. Vidmar imel malo več posluha za vse slovenske tekmovalce, bi danes lahko gostili v SLO najmanj eno mednarodno tekmo z vrhunskimi tekmovalci.
vsak, ki organizira tekmo je vreden pohval in ne graj.
Uporabniški avatar
udovich
SITE ADMIN

OdgovorNapisal/-a ber2 » To Jun 01, 2010 3:33 pm

Denis-popolnoma se strinjam s teboj.vsi vemo koliko je g. VIDMAR napravil za ta šport,če bi imel le malo posluha za nas tekmovalce bi mu verjemi postavili celo spomenik...verjamem v dobro,ki je v ljudeh-morda pa se bo človek le spremenil in ne bo videl le sovražnikov okoli njega....
Uporabniški avatar
ber2
SILVER LEVEL ATHLET

Kraj: MB

OdgovorNapisal/-a bpavlo3 » Sr Jun 02, 2010 11:00 am

Najbolj močna tekma krpan je bila leta 2005,ko je zmagal DARASZ,drugi Dudkins in Matjašič tretji!Jovanovič Milan bil nekje zadaj pa vedno se rad hvali,tukaj pa ni šlo.pa mislim da je bil Sedmik Zdenek tudi on je bil pa na Arnold clasic celo 7 takrat ,ko je Mark Henry zmagal.
bpavlo3
GOLD LEVEL ATHLET

Kraj: Prekopa

OdgovorNapisal/-a K o n c i n a » Če Jun 03, 2010 8:40 pm

kr še ni znano kdo tekmuje in discipline?
K o n c i n a
MODERATOR

Kraj: Dobrova

OdgovorNapisal/-a ANDREJA » Po Jun 07, 2010 8:39 pm

ber2 napisal/-a:Denis-popolnoma se strinjam s teboj.vsi vemo koliko je g. VIDMAR napravil za ta šport,če bi imel le malo posluha za nas tekmovalce bi mu verjemi postavili celo spomenik...verjamem v dobro,ki je v ljudeh-morda pa se bo človek le spremenil in ne bo videl le sovražnikov okoli njega....

Boris napisal si " ,če bi imel le malo posluha za nas tekmovalce " , Če smem vprašat kje pa ti tekmuješ da se šteješ med - TEKMOVALCE ????

Pa še nekaj, koliko vem iz športa vsak tekmovalec navija za svojo korist, ( no vsaj večina ) in tudi pri Strongmenih verjetno ni nič drugače. Koga naj potem g. Vidmar upošteva. Če je potem nekaj tekmovalcev užaljenih, ker im organizator ne rihta iger po njihovih željah, to samo govori o pravilnosti in poštenosti organizatorja.
Prepričana sem da se da narediti tekmo točno za določenega tekmovalca, in to je tek na kratke proge.

Organizator mora delati v korist vseh, ( kar je skoraj da nemogoče )ali pa vsaj v korist velike večine športnikov, in to je edina pot za napredek v vseh športih.
ANDREJA
SILVER LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a udovich » To Jun 08, 2010 9:58 am

Discipline se vedno lahko prilagodi določenemu tekmovalcu, po navadi organizator prilagodi discipline domačim tekmovalcem, kar je tud prav.
Ma ne vem, če je ravno tako, da vsak navija za svojo korist, mislim, da je v sloveniji, vsaj pri strongmanih, v ospredju spoštovanje in prijateljstvo, šele nato tekmovalnost. še enkrat ponavljam, da se nekatri tekmovalci precenjujejo, sam to je v vsakem športu, rezultati, povedo vse.
Uporabniški avatar
udovich
SITE ADMIN

OdgovorNapisal/-a ber2 » To Jun 08, 2010 4:03 pm

ANDREJA

izgleda da se bom moral spostiti na tvoj primitivni nivo kumuniciranja,to če sem jaz tekmovalec ali ne se tebe sploh ne tiče,rekmujem od leta 1981 AKTIVNO,bil sem mladinski prvak SLO in reprezentant-atletika,prvak SLO v powerliftingu,le v KRPANU sem bil SAMO 4 krat v finalu,v tekmovalnem športu sem že 30 let in zdaj boš TI meni pravila,da nisem tekmovalec,punca malo se zresni in nekaj ustvari v športu,da boš lahko kritizirala mene...kdo si ti in kaj si ti da si s svojimi komentari upaš kritizirati NAS ŠPORTNIKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ČE BI SE UPALA PODPISATI POD SVOJE BUTASTE KOMENTARJE-TO SE SEVEDA NE BO ZGODILO-KER NIMAŠ JAJC-BI VSI VEDELI DA SI SEVEDA POVEZANA S KRPANOM....

BORIS KAR

PS
se vidimo na Krpanu.....
Uporabniški avatar
ber2
SILVER LEVEL ATHLET

Kraj: MB

Vrni se na MARTIN KRPAN - Slovenija

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost