Tekmovanja Martin Krpan 2012

Samo tekme Krpana, rezultati, zanimivosti in podobno,.........

Moderatorji: udovich, damcho82, andrej, Sandi, svinc, K o n c i n a

OdgovorNapisal/-a udovich » Pe Avg 31, 2012 8:01 am

ANDREJA napisal/-a:Kod sem napisala

" Prosim ne me pluvat , bodite fer in z ARGUMENTI po meni tako kod moja malenkost proba vam MOŠKIM parirat in vam kaj razložit kar ne zastopite , ali se delate da ne zastopite . "

Denis napisal si
" dej andreja a zate obstajajo samo tekme krpana, pa še te v lanskem letu. bodi malo bolj realna in poglej letošnje rezultate, belšak trenira za strongman eno leto in ima pri njegovi starosti take rezultate in tako moč, ki jih nekateri, ki tekmujejo na krpanu nikoli ne bodo dosegli.
namesto, da bi bili ponosni, da imamo takega tekmovalca v SLO, ki bo po moji oceni sposoben poseči v sam vrh evropske strongman scene, ti in tebi podobni samo delate razdor med tekmovalci in poudarjate samo tisto kar vam paše, da bi s tem nekoga zapostavili oziroma poveličevali. "

Lepo napisano ampak žal ni videti NOBENEGA ARGUMENTA

Lahko prav lepo prosim za pojasnilo z čem delam RAZDOR MED SLO.
TEKMOVALCI , ČE MI BO TO POJASNJENO OBLJUBIM DA SE VEČ SPLOH NE OGLASIM , ampak še tretjič , prosim ARGUMENTIRANO in ne samo bla bla , in nekoč nekje .

:idea:

to je zadnjič, da podam repliko na tvoje pisanje. če se boš ozrla okoli sebe v krogu 360° in ne samo 90° boš tudi sama našla argumente, za katere praviš, da jih manjka, medtem, ko jaz trdim, da jih je veliko.

še enkrat ti povem, ne oziraj se samo na tekmovanja, ki jih imamo v sloveniji, poglej malo okoli sebe, primerjaj rezultate na tekmah, primerjaj teže bremen v disciplinah, primerjaj konkurenco na tekmah, itd.
za vse ostalo kar sem omenil, pa si samo preberi svoja pisanja, in boš sama ugotovila, da nisi povsem objektivna.
Ego sum alpha et omega, primus et novissimus, principium et finis.
"Eat like a horse, train like a demon and grow like a weed!"
Uporabniški avatar
udovich
SITE ADMIN

Kraj: Koper

OdgovorNapisal/-a ANDREJA » To Sep 04, 2012 4:36 pm

Zopet nobenega argumenta pa naj bo , saj zastopim da je nekaj teško najti če ni .
Denis praviš
" primerjaj rezultate na tekmah, primerjaj teže bremen v disciplinah, primerjaj konkurenco na tekmah, itd. "

Pa naredimo samo eno primerjavo - vw polo dvig in to ZADAJ - PRAZEN PRTLAŽNIK ( tekma v tujini ) in vw cady SPREDAJ - MAŠINA V VOZILU ( Martin Krpan ).
Mislim da tukaj tudi od mene , pa čeprav blond , ne moreš pričakovati potrditev da je tekma v tujini težja od tekme Krpana. Tukaj bom tudi sama nehala , saj bi teh primerjav ki ih zahtevaš od mene lahko dala še pa još , pa zakaj ??? , saj vi vse največ veste . :D
ANDREJA
SILVER LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a ber2 » Če Sep 06, 2012 4:12 pm

v soboto-finale-Straža

vprašanja so tri:
-ali OLI petič?
-ali Slapnik prvič?
-ali Plevanč prvič?

...kdo bo tokrat zmagovalec?
Uporabniški avatar
ber2
SILVER LEVEL ATHLET

Kraj: MB

OdgovorNapisal/-a bpavlo3 » So Sep 08, 2012 10:15 pm

Slapnik,Plevanč,Gašparič,Porovne,Grilc to je iz tekme v Straži vrstni red v skupnem pa ne vem ,ker sem šel na žur !
bpavlo3
GOLD LEVEL ATHLET

Kraj: Prekopa

OdgovorNapisal/-a damcho82 » Sr Sep 12, 2012 1:56 pm

KONČNI VRSTNI RED -MARTIN KRPAN 2012

Damjan Slapnik 50
Tomaž Plevanc 42
Oliver Gašparic 36
Marko Porovne 30
Matic Grilc 21
Boris Kar 18
Denis Tomšic 14
Aleš Ocepek 6
Primož Avguštin 3
Ali Smajlovic 3
Jože Vincetic 2
Primož Strmšek 2
damcho82
MODERATOR

OdgovorNapisal/-a udovich » Če Sep 13, 2012 8:36 am

bravo fantjem čestitke,..
Uporabniški avatar
udovich
SITE ADMIN

OdgovorNapisal/-a tomking » Po Sep 17, 2012 11:50 am

Pozdrav
Prebiram mal za nazaj , pa moram priznat da me Denis malo bega . Bil je znan kod " objektiven " , toda v debati z " našo " blondinko Andrejo " je malo zašel . Res je da Andreja vedno več ali majn argumentira stvari , eden ali dva pa ji na forumu neargumentirano oporekata . Ker so ženske moja šibka točka ( najrajši mam BLONDINKE ) , bom se majčken postavil na njeno stran , in prispeval še kak argument k njenim trditvam .
Ogled in podatki na spodnjih linkih povedo več kod 10000 besed .

http://www.youtube.com/watch?v=5mhUlaWW ... ure=relmfu

http://www.youtube.com/watch?v=kqwresAtJy4

Prva polna / druga prazna :oops: :oops: :oops:
tomking
BRONZE LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a ANDREJA » Po Okt 01, 2012 3:30 pm

Hvala za podporo Tomking

Tukaj so več ali majn sami OK fantje ( škoda da vas je tko mal oops: ), tudi tista en ali dva kod si napisal , toda z vsemi lahko opravim sama , tako kod vedno z argumenti .

Nekaj prenapetežev se je pred leti tukaj gor " repenčilo " in hvalilo kako bodo oni TO IN ONO , sedaj jih pa niti na forumu ni več , kaj šele da bi TO IN ONO .
ANDREJA
SILVER LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a K o n c i n a » To Okt 02, 2012 8:32 am

ANDREJA napisal/-a:Hvala za podporo Tomking

Tukaj so več ali majn sami OK fantje ( škoda da vas je tko mal oops: ), tudi tista en ali dva kod si napisal , toda z vsemi lahko opravim sama , tako kod vedno z argumenti .

Nekaj prenapetežev se je pred leti tukaj gor " repenčilo " in hvalilo kako bodo oni TO IN ONO , sedaj jih pa niti na forumu ni več , kaj šele da bi TO IN ONO .

ne provociraj fante s takimi besedami.....ker naslednjič bodo komentarji brisani..
K o n c i n a
MODERATOR

Kraj: Dobrova

OdgovorNapisal/-a bpavlo3 » To Okt 02, 2012 11:39 am

Take komentarje bi moral že leta nazaj brisat!bila so samo opozorila in pri tem je ostalo
bpavlo3
GOLD LEVEL ATHLET

Kraj: Prekopa

OdgovorNapisal/-a udovich » To Okt 02, 2012 12:48 pm

če bodo nadaljevali tako, ne bodo samo komentarji izbrisani, ampak tudi pisci tekstov.
Uporabniški avatar
udovich
SITE ADMIN

OdgovorNapisal/-a ber2 » To Okt 02, 2012 4:29 pm

K o n c i n a napisal/-a:
ANDREJA napisal/-a:Hvala za podporo Tomking

ne provociraj fante s takimi besedami.....ker naslednjič bodo komentarji brisani..

udovich napisal/-a:če bodo nadaljevali tako, ne bodo samo komentarji izbrisani, ampak tudi pisci tekstov.

...sam ne videm problema...
1. koga je žalila?(ime in priimek)
2. kakšno laž ja napisala?
3. kam smo prišli,da nimate argumentov proti "blondinki" in morate groziti z izbrisom?
4. cenzura,smo na Kitajskem ali kaj?

...pa brez zamere,se mi zdi,da malo pretiravate,tudi mene je že "napadla" na tem forumu(bondinka,pa tut kak moderator)pa sem ostal na svojem nivoju in jim poskušal stvari argomentirat...kot športniku mi je izziv,da se ne "spozabim"ko me kdo kritizira...
Lp
(če slučajno kdo ne ve -sem BORIS KAR)
Uporabniški avatar
ber2
SILVER LEVEL ATHLET

Kraj: MB

OdgovorNapisal/-a K o n c i n a » To Okt 02, 2012 5:41 pm

Ni žalila ampak provocirala s stavkom....škoda da vas je tok malo ooops.

In ne nismo na Kitajske ampak kot je Denis že napisal,da plačuje ta forum iz svojega žepa in da nebo dovolil takšnega obnašanja posameznikov.

Lp Koncina-če kdo neve JAN KONČINA
K o n c i n a
MODERATOR

Kraj: Dobrova

OdgovorNapisal/-a udovich » To Okt 02, 2012 7:50 pm

glej kar, sej to ni osebno, vsaj jaz ne jemljem tako, meni se enostavno ne zdi primerno, da se moram dajat z nekom, ki ni naredil nič za strongman sceno v slo in širše. težko je nekomu argumentirat, ki ne vidi dlje od SLO, sploh pa mi ni potrebno, da se spuščam na tak nivo. jaz sem svoje temu športu dal, in če bo možnost bom še dal, tako, da mi resnično ni do tega, da nekdo, ki se ne ve kdo je, provocira in piše, da ne znam argumentirat, oziroma, da nimam argumentov,....
naj se ne pozabi, da, ko večina slovencev ni vedela kaj je strongman sem jaz že tekmoval v tujini, pa se s tem ne hvalim ali promoviram svoje ime.
govorit, da nekdo ni dober, ker ne nastopa na krpanu, ali govorit o nekomu na podlagi lanskih rezultatov je zame nedopustno in ni primerno. nekateri pač vidijo samo tisto kar želijo videt.
nikoli nisem bil tak tip, nikoli nisem bil z nikomer skregan, vedno lahko pogledam vsakega tekmovalca v oči, vsakmeu lahko sežem v roko, tako maladim novim tekmovalcem kot naši starejši generaciji. mislim, da jaz dobro vem kam lahko uvrstim-rangiram vsakega slo tekmovalca in se mi ni potrebno tukaj na netu dajat oziroma opravičevat.
če kdo želi, moja telefonska je objavljena, naj pokliče ali osebno pride, pa se bomo pogovorili in argumentirali dosedanja pisanja.

če si boš prebral poste za nazaj boš videl, da sta omenjena člana foruma že večkrat opozorjena na njihovo pisanje, brez posledic do sedaj, je čas, da se nekaj spremeni, npr. njihovo pisanje,...
Uporabniški avatar
udovich
SITE ADMIN

Prejšnja

Vrni se na MARTIN KRPAN - Slovenija

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost