Martin Krpan, 1.tekma - neuradni rezultat

Samo tekme Krpana, rezultati, zanimivosti in podobno,.........

Moderatorji: udovich, damcho82, andrej, Sandi, svinc, K o n c i n a

Martin Krpan, 1.tekma - neuradni rezultat

OdgovorNapisal/-a udovich » Ne Apr 17, 2005 1:13 pm

Včeraj je bila prva letošnja kvalifikacijska tekma za naslov Martin Krpan 2005. Tekma je bila v Stanežičah pri Ljubljani.
1. mesto - Udovič Denis
2. mesto - Matijašič Martin
3. mesto - Stegnar Gregor
4. mesto - Petkovič Goran

http://www.martinkrpan-bv.si
Ego sum alpha et omega, primus et novissimus, principium et finis.
"Eat like a horse, train like a demon and grow like a weed!"
Uporabniški avatar
udovich
SITE ADMIN

Kraj: Koper

MARTIN KRPAN 2

OdgovorNapisal/-a tomaz » So Maj 07, 2005 11:03 pm

2 tekma ni postregla z nobenim presenečenjem,saj so prvi trije bili favoriti. 1.Gašparič Oliwer. Matjašič Martin. 3.Boris Kar. 1 igra je bila vleka dveh Cadijev po klančini.Tu je dominiral Martin, saj je potegnil največ. 2.igra je bila nošnja sodov....se ne spomnim rezultatov.Naslednja je bila nalaganje na viličarja....75kg kufri, 80kg žaklji in sod buk ve kulk. Igra4. držanje na viličarju,kle je spet bil daleč v ospredju Martin. 5 igra Yoke race 220 kg na razdalji 10m naprej in obrneš,ter nazaj.Časi ,ki so bli naj .... so od 10sek. do 14sek.Zadnja so bli pa kufri,kjer sta pometla s konkurenco Tine in Oliwer.180kg sta nesla preko 80 metrov.
tomaz
BRONZE LEVEL ATHLET

Kraj: krško

OdgovorNapisal/-a udovich » Ne Maj 08, 2005 3:05 pm

Hvala za informacije, še dobro, da se vedno vrtijo eni in isti tekmovalci, sam jaz mam enega prjatla, k zna letos močno presenetit,....
Uporabniški avatar
udovich
SITE ADMIN

ZMOTA HOMO SAPIENSA

OdgovorNapisal/-a tomaz » Ne Maj 08, 2005 10:42 pm

Poprava rezultatov,ker sta KAR in SLAPNIK imela po 36 pik in sta imela dodatno igro,kjer je zmagal SLAPNIK.
tomaz
BRONZE LEVEL ATHLET

LENART SVETA TROJICA

OdgovorNapisal/-a tomaz » Ne Maj 15, 2005 2:20 pm

1,ŠVARC BOJAN 42 PIK ...2 HORVAT ANDREJ 38 IN MULEC DEJAN 4 TOMAŽ PLEVANČ 37PIK ,TO SEM JST.NISEM PA KONČAL ENE IGRE,TAKO ,DA BI LHKO ZM.... ČE NEB PADL IZ KOBILE.5 BORIS KAR. 1 IGRA ..VLEKA AVTA PO KLANČINI 2.IGRA KOBILA 3.NOŠNJA SODOV NA 10M PA NAZAJ ,TUT KLE MI JE PADU TAMAU SOD IZ TAVELKIH ŽE ,KO SEM GA POLOŽIL.4IGRA DRŽANJE NA VILIČARJU.5 NALAGANJE KUFER 90KG SOD... ŽAKELJ 80KG.6 KUFRI RAZDALJA 10M. TREBA DELAT Z GLAVO.
tomaz
BRONZE LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a udovich » Ne Maj 15, 2005 5:02 pm

Boš pa v Domžalah zmagal, tam pridem tud jaz, ti bom še kaj prišepnu, če boš potreboval kkšen nasvet,.......
Uporabniški avatar
udovich
SITE ADMIN

treba bl jest

OdgovorNapisal/-a tomaz » To Maj 17, 2005 12:34 pm

Pri moji tt je težko zmagat tipe ,ki imajo 125kg pa še več.Mam namreč samo 107kg in pr maximumih je kriza.Mogu bi met tam 120kg ,potem bi pa šlo.Če pa treba pr vajah bl tečt ,potem pa ni problem.Tekme KRPAN bi se mogle mal spremenit INdelat na tem ,da bi ble bolj podobne strongman tekmam.Denis,ker imaš ime bi lahko sugeriral Vidmarju,da naj mal spremeni igre,ne pa da se vse ponavlja.LETOS je že mal bolš ,ker je dal yoke race in držanje na viličarju,fajn bi pa blo še kakšen dvig hloda in mrtve dvige,potem bi pa blo to to. Ne pa furat neko atletiko.Pol pa kdo lahk,kdo ne..... KLET TI PA NBENA SREČA NE REŠI.
tomaz
BRONZE LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a udovich » To Maj 17, 2005 2:21 pm

Jaz to ponavljam že vrsto let, primer je bil lanskoletni zmagovalec, sam če da velike teže pol nima tolk tekmovalcev, je pa una mednarodna zanimiva, ki bo v LJ, bomo tam videl kdo in kako smo pripravljeni,....
Uporabniški avatar
udovich
SITE ADMIN

4 tekma

OdgovorNapisal/-a tomaz » Po Maj 23, 2005 11:39 am

Tekma v Domžalah je bla dobr izpeljana, saj poleg dobrih tekmovalcev je kot demonstrator nastopil DENIS UDOVIČ in na drugem igrišču je potekal turnir v košarki.1 igra je bila vleka avta na klančino,kjer so odločali centimetri.2 igra je bla nalaganje na viličarja, kjer poleg moči rabiš še hitre noge.3 igra nošnja 65kg sodov na 10m in nazaj. 4 igra 250kg držanje na viličarju.5igra ....250yoke race...močan hrbet+močne noge.
tomaz
BRONZE LEVEL ATHLET

tekma v VELENJU

OdgovorNapisal/-a tomaz » Ne Jun 12, 2005 12:16 pm

Tekma v Velenju je potekala v lepem vremenu in v prijatelskem odnosu med tekmovalci. tudi semafor je za spremembo delu, za kar je najbl zaslužen organizator.Igre, ki so ble, so bile iste kot v DOMŽALAH, KAR JE POHVALNO, SAJ se tu pokaže, kaj kdo zmore, ne pa da poleg atletike morš imet še srečo.Treba pa tut pohvalt gospoda BOJANA, ker se je letos potrudu in uveu strongman discipline. Je bla pa tekma napeta, ker so MATJAŠIČ, MULEC IN SLAPNIK imeli v predzadnji igri enako število točk. Kufri so odločali, kdo bo zmagovalec... MARTIN je odnesu največ, za njim MULEC in najmanj izmed njih treh SLAPNIK. MARTIN je odnesu zmago domov... za njim pa MULEC in SLAPNIK.
tomaz
BRONZE LEVEL ATHLET

Re: tekma v VELENJU

OdgovorNapisal/-a andrej » Ne Jun 12, 2005 2:20 pm

semafor je delal sam problem je bil ker ga niso uporabljali, čez celo tekmo je bil na ničli tud enega niso štopali na semafor....
ko sem jih na začetku tekme vprašal če semafor dela so mi rekli če kdaj ni delal .......brez komentarja!
Uporabniški avatar
andrej
MODERATOR

Kraj: Kranj

tekma v DOBOVI

OdgovorNapisal/-a tomaz » Ne Jun 19, 2005 6:23 pm

Tekma v Dobovi je potekala v lepem ambientu,saj je bilo veliko število ljudi in potekal je aeromiting.Drgač je blo pa vroče in tekma je bla na travi.1igra je bla dirka z sodi,kjer smo bli naj.... plevanč,ušlakar in mulec.2 igra kobila ,kjer mulec odnese največ potem jaz.Nisem šel na maximum, ker mi je v Lenartu 75 kg padlo in da se zgodba neb ponovila raje na zihr.3igra dvig 4 sodov 40 ,55 ,65 in 85kg.Tu sem bil drugi.4igra simulacija vleka kobile 50kg vsaka roka. Imel čas minuta ,drugi pa 58 sekund .5igra nošnja 190kg kufrov,kjer so bli rezultati od 40 do 60 metrov. Tako sem zmagal jaz TOMAŽ PLEVANČ 2 JE BIL DEJAN MULEC 3 ANDREJ UŠLAKAR.Na koncu smo pa še vlekli štrik z državnimi prvaki ,kjr nam je pomagal BORIS MILOŠEVIČ in smo zgubl,ko0maj so nas ,pa čeprav smo bli zmatran.
tomaz
BRONZE LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a krpan23 » Sr Jul 06, 2005 12:22 am

:D lep pozdrav vsem. sem slapnik damjan in sem lani začel z tekmami za najmocnejsega slovenca .pred tem sem treniral pet let boks in se kasneje tezje poskodoval roko .lani pa sem presaltal na malo bolj noro zadevo .martin krpan.imam 131 kg in noro treniram.rad bi pa zvedel ce se lahko kje na stajerskem vclanim v kaksen klub za powerlifterje ki bi kasneje tudi enkrat poskusil iti na kaksno powerliftersko tekmo.treniram komaj slabi 2 leti.hvala
zanima me kje bi se lahk prijavu v kaksen powerlifterski klub
krpan23

Kraj: slov.konjice

žužemberk

OdgovorNapisal/-a tomaz » Ne Jul 17, 2005 6:14 pm

1 igra je bla nošnja sodov.2 igra nalaganje na viličarja.3 igra yoke race 260kg.4 igra držanje na viličarju 300kg.5 igra nošnja kufrov 190kg.6 igra sprednje držanje ,podobno kot crucifix. Zmagal je MULEC DEJAN ,2 JE BIL SLAPNIK IN 3 ANDREJ UŠLAKAR. Tekma je bla v lepem ambientu in tut vreme je zdržalo tko,da ni blo potrebno tekmovalcem odpirat dežnikov .
tomaz
BRONZE LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a udovich » Po Jul 18, 2005 9:32 am

Končno je Mulec zmagal, se vidi, da ga trenira Miloševič,.........
Uporabniški avatar
udovich
SITE ADMIN

OdgovorNapisal/-a tomaz » To Jul 19, 2005 12:57 pm

Al pa je jedel špinačo.
tomaz
BRONZE LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a andrej » Sr Jul 20, 2005 10:28 pm

MISLIM DA JE BLO KEJ BOLJŠ MOČNEJŠEGA KOT SPINAČA!!
Uporabniški avatar
andrej
MODERATOR

moč

OdgovorNapisal/-a tomaz » Če Jul 21, 2005 7:28 pm

Saj špinača je huda stvar. Če jo kombiniraš z jezo in ..... nisi gledu popaja?Če hočeš bit dobr strongman moraš velik popapat in trenirat.Težko je bit težki člowek.
tomaz
BRONZE LEVEL ATHLET

Re: moč

OdgovorNapisal/-a andrej » Če Jul 21, 2005 9:57 pm

težko je bit težki človek!!!ta je huda
bom moral na veliko začet spinačo jest ter.....še kej druzga da bo kej z mano ker letos je to slabi kot zanič!!
Uporabniški avatar
andrej
MODERATOR

Vrni se na MARTIN KRPAN - Slovenija

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost