Krpan - Slovenska Bistrica 21.07.07

Samo tekme Krpana, rezultati, zanimivosti in podobno,.........

Moderatorji: udovich, damcho82, andrej, Sandi, svinc, K o n c i n a

Krpan - Slovenska Bistrica 21.07.07

OdgovorNapisal/-a udovich » Ne Jul 22, 2007 7:13 am

1. mesto Oliver Gašparič
2. mesto Sandi Ivančič
2. mesto Slapnik Damjan
Ego sum alpha et omega, primus et novissimus, principium et finis.
"Eat like a horse, train like a demon and grow like a weed!"
Uporabniški avatar
udovich
SITE ADMIN

Kraj: Koper

OdgovorNapisal/-a Sandi » Ne Jul 22, 2007 10:44 am

dobra tekma sam nas je bilo sam 6 skoda da ni bilo se kaksnega tekmovalca bile so pa bol staticne vaje zaradi vremena razen sodi ,je bila vaja za tek.
Uporabniški avatar
Sandi
MODERATOR

OdgovorNapisal/-a udovich » Ne Jul 22, 2007 10:45 am

kaj ni bilo tekmovalce, če mi je pa še Ušlakar rekel, da mu je reku Vidmar, da ma vse polno, kaj se zdej dogaja,......naj kdo kaj pojasni od tistih k so v organizaciji.
Uporabniški avatar
udovich
SITE ADMIN

OdgovorNapisal/-a bpavlo3 » Ne Jul 22, 2007 11:30 am

je bolš tko ,ker tekma traja mn časa.
bpavlo3
GOLD LEVEL ATHLET

Kraj: Prekopa

OdgovorNapisal/-a Sandi » Ne Jul 22, 2007 12:32 pm

tekmovalo nas je 6 lahko bi bili vsaj se 3

ivancic
gasparic
pogacnik
sodec
slapnik
vrtic
Uporabniški avatar
Sandi
MODERATOR

OdgovorNapisal/-a udovich » Ne Jul 22, 2007 1:42 pm

ma katastrofa, brezveze,.....nisem ravno navdušen, da se tako dogaja,....
Uporabniški avatar
udovich
SITE ADMIN

OdgovorNapisal/-a bpavlo3 » Ne Jul 22, 2007 6:05 pm

nikol ne bo tko ,kot si želiš.
bpavlo3
GOLD LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a udovich » Po Jul 23, 2007 8:23 am

mora bit, neke spremembe so potrebne, gremo naprej, šport se razvija, tekmovalci tudi,....
Uporabniški avatar
udovich
SITE ADMIN

OdgovorNapisal/-a damjan82 » Po Jul 23, 2007 2:48 pm

ta tekma je bila kr neki . na zivce mi gre ko so take brezvezne vaje ko bi jo opravil vsak clovk iz obcinstva
.ta avto me tok pizdi .to j eloterija.pa tist krucifix.guma in drzanje na vilicarju se je bilo najbl pametno.kr neki .sodijo pa tudi tak da te srat tisi.
brezamere tak pac je.pa po najvecji vrocini so crkovali.

lp
damjan82
BRONZE LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a bpavlo3 » Po Jul 23, 2007 5:57 pm

strongmane ne sme nič presenetit,ker so pač strongmani ,ker je to šport ,ki ga ne zmore kr nekdo.
bpavlo3
GOLD LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a udovich » Po Jul 23, 2007 6:20 pm

no v slo.bistrici me ni bilo, tako, da ne morm nič rečt, glede sojenja in disciplin, zadnje čase se mal poboljšujejo. discipline ne more več vsak narest, leta nazaj je pa lahko vsak iz občinstva nastopu in vse naredil oz poizkušal narest. se strinjam, da strongmane ne sme nič presenetiti, mora bit pripravljen na vse vaje, vse discipline in vse teže, men so osebno mal prelahke, ma se trudim,ha,ha,ha,....drugače pa je potrebno še velik narest v sloveniji, da se dvigne nivo tekmovanj in tekmovalcev, mimo grede sem bil v Grazu v soboto, inje bilo tud tam porazno glede sojenja, tako, da se mormo pač zadovoljit s tem kar mamo in strmet k temu, da bomo to še izboljšali.
Uporabniški avatar
udovich
SITE ADMIN

OdgovorNapisal/-a bv krpan » To Jul 24, 2007 2:29 pm

udovich napisal/-a:kaj ni bilo tekmovalce, če mi je pa še Ušlakar rekel, da mu je reku Vidmar, da ma vse polno, kaj se zdej dogaja,......naj kdo kaj pojasni od tistih k so v organizaciji.

Ja eden od temovalcev ki so bli prijvljeni pa so mankal si bil tudi ti Denis. Ja res bo treba nekaj naredit z takimi k so neresni, in ne pridejo na tekmo na katero so se prijavili , pol bo pa spet vik in krik, toda enkrat bo treba narediti red.
bv krpan
BRONZE LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a legatkl » To Jul 24, 2007 7:44 pm

popolnoma se strinjam z organizatorjem krpana ključnega pomena za uspešno izvedbo tekme sta ravno red in disciplina tekmovalcev nenazadnje pa ne pozabit da je od vsega najpomembneje na tekmi sodelovat odigrat vaje in se pri tem zabavat aja pa da potem da bojan vsem za pivo
legatkl

OdgovorNapisal/-a bpavlo3 » To Jul 24, 2007 9:16 pm

ja ,hudič je na tem sveti ,vendar ne se dat ,pa ne se med seboj dajat.
bpavlo3
GOLD LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a udovich » Sr Jul 25, 2007 8:04 am

kot sem naknadno ugotovil, sem bil tud jaz prijavljen na tekmo v Slo. BIstrico, pa nisem šel, ma ne zato k nebi hotel, ampak, ker nisem vedel, da sem prijavljen, nesporazum pač, se zgodi tud najboljšim,....
Se strinjam s teboj BV KRPAN, sam ne pozabit, da brez tekmovalcev in entuzijastov ni tekme,....
Uporabniški avatar
udovich
SITE ADMIN

OdgovorNapisal/-a udovich » Sr Jul 25, 2007 10:34 pm

Zivijo, udovich,

Naslednje sporocilo ti je poslal/-a bv krpan preko Tvojega racuna na STRONGEST SPORT FORUM.

Vsebina sporocila Zate:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Brez tekmovalcev ????????????????????
Danes ih je mnogo več kod pred veliko , veliko , veliko ......... leti ko smo z tem športom začeli ( kot entuzijasti ) pri nas v Sloveniji.So dosti boljši kod takrat in dosti močnejši. Imamo veliko ponudb tekmovalcev iz tujine ki bi radi pri nas tekmovali ( pa im za enkrat ne dovolimo ) , pa tudi ponudbe za izvedbo nekoliko " lažje " ( po težah ) lige , ker je Slovenija sorazmerno majhna in z temu primernim številom exstremno močnih tekmovalcev.
Vse to je treba še premisliti in pretehtati, in nato videti kako in kaj.

Še nekaj glede sojenja. Od negdaj je bilo v vseh športih kje je sodnik kdaj kakšna napaka in to se bo lahko dogajalo tudi v bodoče tako pri nas kod v tujini. Trudimo se tudi tukaj biti najboljši.Štejem si v čast da je kar nekaj " LEGEND " IZJAVILO DA TAKO KOREKTNEGA SOJENJA KOD JE V SLOVENIJI ni nikjer. Res smo naredili veliko in upam da z vašo pomočjo lahko naredimo še več.

To je sporočilo ki sem ga dobil na PM. Poglej sojenje je včasih korektno včasih ni, veš dobro, da sem jaz vedno sprejel sodniško odločitev, čeprav je šlo na koncu za zmago ali poraz. Sem tud napisal, da je sojenje v Grazu bilo še bolj porazno kot je včasih pri nas, rekel sem ti tudi, da se izogobaš vaj oz. disciplin kjer se ne mora točno določiti oz. kontrolirati pravilno izvedbo. In na koncu a ne manj pomembno, morš se zavedati, da so tekmovalci najbolj pomemben dejavnik, da tekme sploh so, če se motim me popravi.
Uporabniški avatar
udovich
SITE ADMIN

OdgovorNapisal/-a bpavlo3 » Če Jul 26, 2007 10:07 am

ma saj ni problem v vajah ,ampak morajo tut tekmovalci ubogat komande sodnika in sodnik sankcionirat napake tekmovacev,mislim da so vaje dobre ,pride pa tut do tega, da tekmovalci ne zmorejo nekaterih vaj pa potem kritizirjo vajo ,ki jim ne leži,ker so športniki ljudje, ki niso zadovoljni z tretjim mestom in težijo k tem da bi bili samo zmagovalci ,skratka šport je postal biznis kr ni v redu ,ljudje smo pa radi naj in se ženemo da nam drugi ploskajo ,ko pa pride čas da se treba umaknt nastane pa problem ,ker ne vejo kak naprej,mislim na profije .
bpavlo3
GOLD LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a udovich » Če Jul 26, 2007 10:21 am

problem je tud v določenih vajah,"crucifix" naprimer, ne morš nikoli točno definirat, da bo za vse enako, zakaj pol tako vajo met, če mamo velik drugih na razpolago,......?
če tekmovalec ne zmore, sploh ni problem, ker vaje ni začel oz, jo ni zaključil, problem je, ko je večina časov v razmaku ene ali dveh sekund, takrat se že lahko pojavi vprašanje korektnosti. no jaz imam z krpanovim sodnikom vedno dobre izkušnje, se uči z nami, je pa res, da niso pravila točno definirana, lahko meni vsi govorite kar želite.
NPR; na mednarodni tekmi v LJ pri kroglah ni bilo zarisane štartne črte, to pomeni, da je nekdo lahko bil bliže ali dlje od krogle in podobne malenkosti,...........sam ni panike, tako pač je,......
Uporabniški avatar
udovich
SITE ADMIN

OdgovorNapisal/-a bv krpan » Če Avg 02, 2007 7:44 am

NPR; na mednarodni tekmi v LJ pri kroglah ni bilo zarisane štartne črte, to pomeni, da je nekdo lahko bil bliže ali dlje od krogle in podobne malenkosti,

Denis ker nisi tekmoval, verjetno nisi bil seznanjen in zato ne veš da je črta za štart bila. Vsakemu tekmovalcu je sodnik povedal kje mora stat , preden on zapiska. Črta pa ni potrebno da je zarisana ( dež moker asfalt ) , lahko je to rob gume, točka na asfaltu ali rob viličarja... , nobeden od tekmovalcev ni imel pripombe na to.
Veseli me da tako podrobno spremljate našo koreknost, in v ponos nam vsem ki delamo pri Martinu Krpanu je da ni UPRAVIČENIH pritožb in pripomb ( Na mednarodni tekmi samo pohvale ) . Vedno pa kje kdo " pizdi ", na koncu pa ko se ohladi pride se opravičit in priznat svojo zmoto.
Na koncu pa samo še to tudi mi smo samo ljudje!
bv krpan
BRONZE LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a bpavlo3 » Če Avg 02, 2007 8:46 pm

mi je tekmovalc pravu ,da so v tujini prave goljufije,pr nas tega ni ,saj na Krpanu ne ,so pa Madžari pravi mojstri goljufanja ,kokr sm jaz zastopu ,pa tut lan sm gledu tekmo v Zagrebu ,ko je eden izmed naših moral trikrat štartat kamion,ker Daraš ni mel štoparce ampak je kr z mobitelom štopu.
bpavlo3
GOLD LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a udovich » Po Avg 06, 2007 3:19 pm

dobro, jaz nebi tukaj govoril o goljufiji, ta beseda je mal prehuda, lahko pa pride do "napak" se lepše sliši, sojenje na krpanu je dobro, sam bi se dalo še kaj narest, malo bolje definirat pravila, in sodnik bi moral bit malo bolj odločen,......
Uporabniški avatar
udovich
SITE ADMIN

Vrni se na MARTIN KRPAN - Slovenija

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost