Krpan 2009: Predlogi...

Samo tekme Krpana, rezultati, zanimivosti in podobno,.........

Moderatorji: udovich, damcho82, andrej, Sandi, svinc, K o n c i n a

OdgovorNapisal/-a ber2 » Ne Nov 23, 2008 6:25 pm

bpavlo3
Hvala za podporo. Je kar nekaj tekmovalcev, ki se strinjajo z mano.
Zdaj pa je že čaš, da začneš tekmovat na Krpanu.
Vidmar je seznanjen s to temo javil, se bo "Ko bo imel čaš"

L.P. Boris Kar
Uporabniški avatar
ber2
SILVER LEVEL ATHLET

Kraj: MB

OdgovorNapisal/-a bv krpan » To Nov 25, 2008 12:54 pm

Pozdravljeni
Vidim da se je kar razvila debata, bom pa še sam probal nekaj na kratko dodat.
Predkratkim smo imeli organizatorji SM tekem sestanek in ugotovili da se kriza močno pozna tudi pri nas, zato bodo eni v EU že opustili to dejavnost, tako da bo v prihodnje majn tekem kod do sedaj. V Slo. se trudimo in tudi v prihodnosti zagotavljamo cca 10 tekem , na katerih boste lahko Vi tekmovalci pokazal kaj zmorete in znate,ne pa samo med 4mi stenami, in samo zase.
Boris čudi me da ti ki veš koliko sprememb smo naredili v 14 letih, in z čem in kakšnimi kilami smo začeli , imaš pomisleke, ki so po mojem popolnoma zgrešeni.
Pa na kratko odgovorim

¨ da se največkrat pojavljajo vaje, ki odgovarjajo posameznim tekmovalcem,

Štejem si v čast da sem letos izpeljal toliko različnih iger kod NOBEDEN organizator v EU ( 100 % ), in tvoje namigovanje je zame žaljivo, ker se trudim in poskušam narediti vse FER IN POŠTENO. Ne rečem zgodijo se napake, toda kdo je brez njih?
Ko smo glih pri napakah ali napakicah, lahko rečemo za finale, da je bila sprememba pravila res lahko napakica ali pa odlična poteza organizatorja. kakor za koga.
UTEMELJITEV- Do spremembe je prišlo že pred prvim uradnim dvigom, ker je tekmovalec ki je imel največ dvigov dejal da bo verjetno preteško. Po posvetu smo zadevo nekoliko olajšali pa so imeli nekateri samo po par dvigov, 25% tekmovalcev pa celo NIČ DVIGOV. PA TE SPRAŠUJEM , kaj je boljše-da igra propade, ali da se konča tako da ni nobeden oškodovan?, in da so pravila za vse enaka še pred začetkom ?

Veliko tekmovalcev mi piše pa ne po forumih ampak na moj Email, ( ne vem zakj nisi tudi ti ) in če vse skupaj strnem vsak vleče na svoj mlin, ker enemu paše to in drugi je boljši v onem. Zato mora biti tako da je za večino prav in pošteno.
Ni mi znano da si tekmoval v tujini , toda lahko ti zagotovim da so SVETOVNI ASI ki so tekmovali pri meni pohvalili sojenje in način štartanja, saj kdo je dober je pač dober tako ali drugače.
Med igrami ima tekmovalec najmajn 15 minut za počitek, in to je enim čist OK, drugim premalo in tretjim pa preveč( se že ohlajajo ). Samo v zadnji igri je stvar drugačna, to je pa pač bonus za najboljše.

Boris nobenega nisem PROSIL , sem pa vprašal za mnenje ali nasvet, nekatere upoštevam nekatere pač ne. Menim da je to moja pravica , in dolžnost da naredim tekme za VEČINO TEKMOVALCEV fer in pošteno.
Katerim to ni všeč se pač sami odločijo ali bodo tekmovali ali ne. Glede na to da smo začeli brez tekmovalcev, sedaj pa jih imamo toliko da že omejujemo nastope, pa še iz tujine pritiskajo na nas da bi tekmovali skupaj z nami in pri nas , menim da je naša pot pravilna.

Za enkrat toliko mogoče drugič več, ( delo kliče )
LP
bv krpan
BRONZE LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a ber2 » Ne Nov 30, 2008 6:14 pm

bv krpan
Pišeš, da imam popolnoma zgrešene pomisleke, preberi celo temo, pa boš videl, da nimam samo jaz pomisleke ampak tudi drugi tekmovalci.

Pišeš o žaljivem namigovanju z moje strani, jaz vsaj upam javno napisati kaj se slabega dogaja in verjemi, da se z mano strinja kaj nekaj
tekmovalcev vendar tega ti direktno ne povedo, ker se ti ne želijo "zameriti". Nikomur ne smeš zameriti, če ti pove svoje mnenje.

Kar se tiče finala, to o čem ti pišeš, nisem bil seznanjen tako kot tudi vsaj še en tekmovalec, tako, da lahko milo rečeno rečem, da to ni res. Nihče nas ni obvestil o spremembi (pred leti,ko je bila ta igra prvič na sporedu v Gorišnici je bilo rečeno, da droga ne smem izpustiti iz rok, vendar so se pozneje tekmovalci sprehajali med publiko, da so se spodbujali in nato nadaljevali z dvigi) to se vidi kako "kvalitetno" je sojenje.

Pišeš o večini tekmovalcev, bodi brez skrbi, da večina tekmovalcev ni "navdušenih" o vsem kaj se dogaja na Krpanu.

Nikjer nisem napisal, da sem tekmoval v tujini, to pa še ne pomeni, da ne vem kaj se tam dogaja, malo preberi samo ta forum in boš videl, da človek ne rabi tekmovat v tujini in vseeno lahko izve kaj se tam dogaja.

Ne pišem ti na tvoj E-mail, zaradi tega, ker se ta zadeva ne tiče samo mene in mislim, da tako dobijo možnost dati svoja mnenja tudi drugi tekmovalci, če pišem tebi osebno, moj E-mail "ne pade na plodna tla", se izgubi, se ne upošteva... tako kot je bilo do sedaj.

Konkretno nisi odgovoril na nič, zato se mi zdi, da so pobude ali mnenja čisto brezveze. Preden sem začel sploh z to temo sem vedel, da ne bo sprememb vendar sem dobil potrdilo in podporo nekaterih tekmovalcev, tako, da nisem sam "črna ovca" v karavani Martina Krpana. Še naprej bomo se veselo pozdravljali z gospodom Bojanon Vidmarjem in se delali kot, da je vse vredu...

L.P. Boris Kar

P.S. Delo kliče, zato verjetno ne bom mogel več sodelovati v tej temi...
Uporabniški avatar
ber2
SILVER LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a udovich » Ne Nov 30, 2008 7:08 pm

tukaj je razprava o tekmah in disciplinah ter sojenju. glavna poanta vsega tega je, da se dvigne nivo tekmovanja in tekmovalcev. tukaj smo vsi odrasli in je prav, da sprejmemo in damo kritiko brez osebnih zamer. prav je tudi, da je debata javna, da vsi, ki so povezani s strongmanom in krpanom dajo svoj prispevek in si ustvarijo svoje mnenje.
Ego sum alpha et omega, primus et novissimus, principium et finis.
"Eat like a horse, train like a demon and grow like a weed!"
Uporabniški avatar
udovich
SITE ADMIN

Kraj: Koper

OdgovorNapisal/-a bpavlo3 » Sr Dec 03, 2008 3:11 pm

po moje bi blo fajn naredit srongman zvezo in se potem fantje odločijo kje bodo tekmovali.
bpavlo3
GOLD LEVEL ATHLET

Kraj: Prekopa

OdgovorNapisal/-a ANDREJA » So Dec 06, 2008 2:59 pm

bpavlo3 napisal/-a:po moje bi blo fajn naredit srongman zvezo in se potem fantje odločijo kje bodo tekmovali.

Verjetno bi bilo res pametno. Predlagam da ustanovite zvezo, jazt pa bom blagajnik ( prve 3 mesece zastojn ). Za začetek naj za zagonske stroške ( organizacijo tekme, registracijo zveze , štempiljke, drobni inventar, tel. fikus ....... ) tekmovalci prispevajo po 1000 EUR, ali boljše 2000 . Potem pa kod je to navada pri ostalih športih, za štartnino po cca 50 eur/ tekmo. Štartnina ( ali vsaj del ) se obvezno podeli tekmovalcem ( ali zmagovalcu ) kod nagrada.
Skoraj bi pozabila kaj pa sodnika, ali še boljše 3-sodnike? No za njihovo plačilo bo poskrbel sponzor, saj to pa res ni problem, samo najti ih je treba.
Rabimo še predsednika, sekretarja, za njih pa predlagam da delajo volontersko,dokler se ne izkažejo, potem im pa na letni skupščini dodelimo nagrado .
Tako to približno gre, in vse ki so pripravljeni delati zastojn pozivam naj se javijo na ta forum da se organiziramo v strongman zvezo.
Za predsednika predlagam mojega moža, saj se na to spozna, pa še tekmuje na raznih strongmen tekmah, tako da lahko rečemo da je not.
ANDREJA
SILVER LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a ber2 » Ne Dec 07, 2008 4:42 pm

udovich
Lepo si to napisal, ti vsaj razumeš zakaj sem začel s to temo, nisem hotel koga kritizirati ali užaliti, rad bi le, da se kvaliteta tekmovanja dvigne.

bpavlo3 - ANDREJA
Ni nam treba ustanovljati nobene zveze ali društva, dovolj je le, da si tekmovalci zberejo predstavnika, ki se bo "pogajal" z gospodom Vidmarjem o vseh zadevah katere se tičejo tekmovanja Martin Krpan Brez stroškov, problemov...

Vsem, ki mislijo, da je bilo moje pisanje žaljivo: Adi Smolar - Brez dlake na jeziku. Poslušajte to pesem in malo razmislite o njej.

L.P. Boris Kar

( Delo kliče... )
Uporabniški avatar
ber2
SILVER LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a bpavlo3 » Po Dec 08, 2008 3:51 pm

ANDREJA napisal/-a:
bpavlo3 napisal/-a:po moje bi blo fajn naredit srongman zvezo in se potem fantje odločijo kje bodo tekmovali.

Verjetno bi bilo res pametno. Predlagam da ustanovite zvezo, jazt pa bom blagajnik ( prve 3 mesece zastojn ). Za začetek naj za zagonske stroške ( organizacijo tekme, registracijo zveze , štempiljke, drobni inventar, tel. fikus ....... ) tekmovalci prispevajo po 1000 EUR, ali boljše 2000 . Potem pa kod je to navada pri ostalih športih, za štartnino po cca 50 eur/ tekmo. Štartnina ( ali vsaj del ) se obvezno podeli tekmovalcem ( ali zmagovalcu ) kod nagrada.
Skoraj bi pozabila kaj pa sodnika, ali še boljše 3-sodnike? No za njihovo plačilo bo poskrbel sponzor, saj to pa res ni problem, samo najti ih je treba.
Rabimo še predsednika, sekretarja, za njih pa predlagam da delajo volontersko,dokler se ne izkažejo, potem im pa na letni skupščini dodelimo nagrado .
Tako to približno gre, in vse ki so pripravljeni delati zastojn pozivam naj se javijo na ta forum da se organiziramo v strongman zvezo.
Za predsednika predlagam mojega moža, saj se na to spozna, pa še tekmuje na raznih strongmen tekmah, tako da lahko rečemo da je not.
Andreja vse ve .bravo
bpavlo3
GOLD LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a andrej » Po Dec 08, 2008 4:14 pm

ANDREJA NO POVEJ NAM ŽE KDO JE TVOJ MOŽ?
Uporabniški avatar
andrej
MODERATOR

Kraj: Kranj

OdgovorNapisal/-a bv krpan » To Dec 09, 2008 12:00 pm

Pozdravljeni

Boris! Ne samo da ti odgovarjam, ampak ti tudi dajem utemeljitev. Ti mi pa še na eno edino vprašanje nisi odgovoril - kaj naj si mislim?

UTEMELJITEV- Do spremembe je prišlo že pred prvim uradnim dvigom, ker je tekmovalec ki je imel največ dvigov dejal da bo verjetno preteško. Po posvetu smo zadevo nekoliko olajšali pa so imeli nekateri samo po par dvigov, 25% tekmovalcev pa celo NIČ DVIGOV. PA TE SPRAŠUJEM , kaj je boljše-da igra propade, ali da se konča tako da ni nobeden oškodovan?, in da so pravila za vse enaka še pred začetkom ?

Če slučajno NISI ???????? , bil seznanjen si pa budno opazoval tekmovalce pred tabo,in si spremembo takoj opazil. Tudi sodnik je VSAKEGA PRED ŠTARTOM OPOZORIL, tako da je moja vest popolnoma čista. Če pa meniš da zaradi popravka na lažje, nisi opravil nobenega dviga, bomo pa na eni tekmi specialno zate naredili tako kod je bilo prvotno mišljeno, se pravi težjo varianto pa če boš naredil kaj več kod na finalu se ti bom opravičil, in priznal mojo zmoto ( čeprav to ni ). Imaš 6mes. časa da natreniraš.

Sicer pa vsi ki so v tem športu vedo da delamo fer in pošteno, to tudi kažejo Emaili in sms sporočila po tekmah , ki bi ti jih lahko pokazal, pa boš rekel da se hvalim.

LP vsem skupaj in srečne praznike, pa radi se mejte.
bv krpan
BRONZE LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a Sandi » To Dec 09, 2008 10:38 pm

Kdo pa je tvoj moz Andreja ali je Vidmar Bojan, predstavljen v Andrejo saj to mi ze vemo ni se treba skrivat v Andrejo. Ce pa ni Bojan pol pa povej kdo je ce tekmuje v strongmanu ker nas je samo 5-8 fantov. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Uporabniški avatar
Sandi
MODERATOR

OdgovorNapisal/-a udovich » Sr Dec 10, 2008 12:38 pm

ma kaj vsi nasedate na te poste ad ANDREJE, če bi imela kaj konstruktivnega za povedat bi že zdavnaj odkrila kdo je in kam spada,.....sicer pa se tud po komentarjih vidi, da ni resna,........
Uporabniški avatar
udovich
SITE ADMIN

OdgovorNapisal/-a bpavlo3 » Sr Dec 10, 2008 3:55 pm

skrivnostna tale oseba .... če ma jajca bo povedala, če je pa pi.... potem pa ne bo.
bpavlo3
GOLD LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a ber2 » Ne Dec 14, 2008 5:02 pm

bv karpan
Brez zamere, ampak prvi del posta sploh ne razumem kaj si hotel povedat ali vprašat.
Kar se tiče finala gre samo zato, da se je treba držati pravil strogo in tako ne more priti do pritožb. Celi čaš pišem, da mora biti sodnik strog in se držati pravil do natančnosti, pa čeprav se bo zato "zameril" tekmovalcem, saj se od sodnika pričakuje, da je strog, ne pa, da dopušča, da si tekmovalci ali kdo drug kroji pravila po svoje.
Če pogledaš malo moje poste boš videl, da se "bunim" samo zaradi tega, ker se ne upoštevajo pravila tako kot je treba.
Poglej moj prvi post in videl boš, da so predlogi, ki sem jih napisal neodgovorjeni tako, da ne piši, da mi odgovarjaš utemeljeno, ko boš mi dal odgovore na moje predloge, ti bom dal vse prav, vendar mislim, da tega ne boš naredil.
Če bi lepo prebral vse moje poste, bi videl, da pravzaprav sam sebi "kopam jamo", ko predlagam povečanje tež, saj imam že zdaj z temi težami probleme, kar dokazuje, da hočem spremembe za vse tekmovalce in ne, da bi gledal na sebe tako kot ti to misliš.
Poglej kakšno tekmo na Evrosportu, kako bi se naj dvigoval "naš sokolov dvig" pa potem govori kako bi se naj dvigovalo, ker to, kaj se dela pri nas niti približno ni vaja, ki bi jo naj sokolov dvig predstavljal.
Zdaj me pa prav zanima kakšni bodo odgovori oziroma, če sploh bodo kakšni, ker koliko vidim si ti izbereš vprašanja na katera boš odgovoril.
Kar se tiče, "da bom natreniral", rad bi tebe videl z mojimi poškodbami, če bi sploh lahko dvignil steklenico piva ali kaj podobnega. Bodi brez skrbi, da če bi mi zdravje dopuščalo in bi imel doma rekvizite, da bi lahko z njimi treniral, bi bili moji rezultati povsem drugačni, tako, da mi ne bi mogel govoriti, da se "bunim" samo zato, ker sem slab.
Ustavi se pri vsakem mojem predlogu in se vprašaj zakaj sploh hočem spremembo in ne glej na predlog, kot na kritiziranje na tvoje delo ampak na dobronamerno dejanje.

L.P. Boris Kar

P.S.
Ne piši, da nimaš časa, ker je to že smešno. Sam pridem, do računalnika le v nedeljo in si lahko vzamem nekaj minut, da odgovorim na poste.
Uporabniški avatar
ber2
SILVER LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a ANDREJA » To Dec 16, 2008 2:37 pm

skrivnostna tale oseba .... če ma jajca bo povedala, če je pa pi.... potem pa ne bo.

bpavlo3 -Ker nimam jajc ( samo jajčnike ) , imam pa lepo negovano pi... ( muco ) bo pač ostalo tako kod je.

Andrej, mogoče sem narobe napisala mož. jast mu tko pravim , ker sva že več let skupaj.

Sandi tvoj IQ je zastrašujoč, zgleda da si " rastu " samo v možgane, zato pa te je v hlačah tako mal. O tebi bi tudi lahko veliko povedala, pa rajš nebom. Bdv koliko bjond poznaš ki spremljajo strongmene ? :oops: :oops:
ANDREJA
SILVER LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a Sandi » To Dec 16, 2008 4:04 pm

kaj se skrivas cvandra kilava povej kdo si pa ne se delat poznavalko ker nimas pojma. :shock: :shock: :shock: :shock:
Uporabniški avatar
Sandi
MODERATOR

OdgovorNapisal/-a bpavlo3 » Sr Dec 17, 2008 1:22 pm

/b] -Ker nimam jajc ( samo jajčnike ) , imam pa lepo negovano pi... ( muco ) bo pač ostalo tako kod je.

kaj? mačke gojiš.jaz imam tut siamske mačke .
bpavlo3
GOLD LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a ANDREJA » So Dec 20, 2008 12:50 pm

Sandi " cvandra kilava " je zame kompliment, saj si me obkladal še z dosti " lepšimi " imeni. HVALA ti Sandi - mali.
ANDREJA
SILVER LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a etnic » So Dec 20, 2008 11:56 pm

:D :D :D :D :D :D to bo se zanimivo s temi mucami in to.......
etnic
SILVER LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a ber2 » Ne Dec 21, 2008 4:52 pm

Prosil bi vas, da se držite teme (pa čeprav tudi mene zanimajo blondinke).

Vidmar

Sklepam, da nimaš argumentov, ker nisi odgovoril na post, ali pa se držiš principa, da vse najboljše veš in ti ne bo "solil pamet" nek športnik, ki se okvarja s tekmovanji od leta 1981...
Prazniki so pred vrati, mogoče se pa zgodi čudež in g. Vidmar najde trenutek časa in začne argumentirano odgovarjat na mojo poste.

L.P. Boris Kar
Uporabniški avatar
ber2
SILVER LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a bv krpan » Če Jan 01, 2009 4:10 pm

Botris očitno ti več stvari ne razumeš! Odgovarjam ti ARGUMENTIRANO na več vprašanj , ti mi pa še na 1 ( eno ) preprosto vprašanje ne moreš odgovoriti.

Vidmar

Sklepam, da nimaš argumentov, ker nisi odgovoril na post, ali pa se držiš principa, da vse najboljše veš in ti ne bo "solil pamet" nek športnik, ki se okvarja s tekmovanji od leta 1981...

Ker mi v skoraj enem mesecu nisi odgovoril na to eno vprašanje, bom vse skupaj vzel malo z rezervo, saj je moj čas predragocen da bi visrel na raznoraznih forumih. Obiščem jih občasno, in če bo kaj " pametnega " se bom oglasil.
Več o tekmovanjih na WWW.martinkrpan.si
bv krpan
BRONZE LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a ber2 » Ne Jan 04, 2009 5:03 pm

Vidmar
Poglej prvi post, naslov teme in mi povej, kaj si od tega argumentiral??? Koliko mesecev je že od tega???
Sprašuješ zakaj ti v enem mesecu nisem odgovoril - preberi post od 14. dec
Objavljeno: Ned Dec 14, 2008 4:02 pm

bv karpan
Brez zamere, ampak prvi del posta sploh ne razumem kaj si hotel povedat ali vprašat.

Če bi bila vaja pametno nastavljena, se ne bi rabil spraševat ali naj vaja propade ali kaj drugo.
Pravila:
Discipline
Sokolov potisk (Viking Press)
Tekmovalec mora z iztegnjenimi rokami dvigovati/potiskati breme nad glavo. Štejejo dvigi, maksimalen čas je 90s.

To so uradna pravila, ki so zapisana na tvoji strani, preberi jih malo bolje in mi povej, kako se to dviguje, če mora tekmovalec dvigovat z "iztegjenimi rokami". In potem ti meni govoriš, da ne razumem nekaterih stvari, a tvoja uradna pravila govorijo "o dvigovanju z iztegnjenimi rokami", kako naj človek dviguje, če ima že iztegnjene roke?
Jaz ne razumem stvari, ti pa pišeš takšne bedarije, malo se zamisli...

Pišeš, da je tvoj čaš dragocen in, da boš se javil na foromu, če bo kaj bolj "pametnega". Se pravi, da pišem same norosti ali kaj si hotel s tem povedati. Lahko bi se spustil na nižji nivo in ti napisal, "kar ti sledi". Imaš se za nekega izrednega poslovneža, ki nima niti trenutek časa, da bi si pogledal "glavni" forum za strongmane v Sloveniji, če bi te kdo po forumu hvalil, bi pa sigurno našel čaš za debato, v navadi je. da, če nekdo postavi neko vprašanje na forumu dotični osebi, mu ta oseba odgovori in ne išče razne izgovore, da mu ne rabi odgovorit. Zelo sem razočaran nad G. Vidmarjem, ker ima takšno kulturo sporazumevanja.

L.P. Boris Kar

P.S. Ko bo vas G. Vidmar drugič vprašal za mnenja, pohvale, graje mu na to sploh ne odgovarjajte, ker v resnici sploh noče slišati pripombe, želi samo poslušati pohvale.
Uporabniški avatar
ber2
SILVER LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a svinc » Ne Jan 04, 2009 5:09 pm

srečno veselo zdravo novo leto predvsem pa brez poškodb :D !!!

lp iz Koroške
svinc
MODERATOR

Kraj: žerjav

OdgovorNapisal/-a bpavlo3 » Ne Jan 04, 2009 5:36 pm

srečno vsem .
bpavlo3
GOLD LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a ANDREJA » Po Jan 12, 2009 6:01 pm

Citiram:
Discipline
Sokolov potisk (Viking Press)
Tekmovalec mora z iztegnjenimi rokami dvigovati/potiskati breme nad glavo. Štejejo dvigi, maksimalen čas je 90s.

To so uradna pravila, ki so zapisana na tvoji strani, preberi jih malo bolje in mi povej, kako se to dviguje, če mora tekmovalec dvigovat z "iztegjenimi rokami"

Boris! Res zgleda da iščeš dlako v jajcu. Sem pogledala to kar te " moti ", in res je mogoče malo nerodno napisano, so pa zato zraven še slike iz katerih bi še največji B.... oziroma tudi največja blondinka razbrala kako je pravilno.
Ma g. Vidmar popolnoma prav da ne odgovarja na podjebavanja in zezanja. Tolk kod je on naredil za ta šport pri nas ti verjetno ne boš nikoli. Pa lep pozdrav vsem skupaj upam da se spomlad kaj vidimo.
ANDREJA
SILVER LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a udovich » Po Jan 12, 2009 6:28 pm

tukaj se pa skoraj v popolnosti strinjam z Andrejo, je res mal smotano napisano, ampak tisti, ki so v tem športu že vedo. na tekmovanjih nasplošno, v bilo katerem športu pa morajo bit pravila do podrobnosti napisana, tako, da ni nikakršnega dvoma, kako se določeno disciplino izvede.
tukaj, če sem prav prebral vse poste nihče ne zaničuje dosedanje delo g. Vidmarja, nedvomo je naredil veliko za ta šport in upam, da bo tako tudi v prihodnje.
Še nekaj bi rad dodal, kar sem že povedal, da so glavna gonilna sila, da se tekme sploh lahko izvedejo tekmovalci sami.
Uporabniški avatar
udovich
SITE ADMIN

OdgovorNapisal/-a ber2 » Ne Jan 18, 2009 5:13 pm

ANDREJA
Vem, da si blondinka, zato ti ne zamerim to kar pišeš.
Bistvo vsega je, da je tu tema KRPAN 2009 : Predlogi
Dal sem svoje predloge NISEM DOBIL mnenje G. Vidmarja, čeprav sem ga zato prosil, da se opredeli glede predlogov. Na vsa "odstopanja" od teme sem pač odgovarjal, če me kdo kaj vpraša mu odgovorim ( to je osnovna kultura).

Mi tu debatiramo, vsak ima svoje mnenje, nihče nikogar ne žali, sovraži ali kaj podobnega. Predlogi so tukaj, G. Vidmar lahko reče to je slabo ali to in to je dobro, ker... Vendar G. Vidmar tega ne naredi, zakaj ve samo on... Saj midva z G. Vidmarjem sva dovolj stara, da bi lahko bil najin dialog "na višji kulturni ravni".
Brez G. Vidmarja in naše malenkosti - tekmovalcev seveda ne bi bilo tekmovanja Martin Krpan. G. Vidmarja "gnjavim" že od leta 1999 in to je verjetno vzrok, da je tekmovanje vse težje in težje, kar smo si tekmovalci tudi želeli. Konec koncev bo ta tema pripomogla k razvoju tekmovanja Martin Krpan.

L.P. Boris Kar
Uporabniški avatar
ber2
SILVER LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a ber2 » Ne Feb 01, 2009 5:24 pm

Gospod Bojan Vidmar
Minili so že štirje meseci odkar sem podal svoje predloge, pa še vedno ni odziva, ali je to zaradi pomankanja časa katerega vlagaš v delo ali je to preprosto tvoja aroganca ali pa pomankanje kulture komuniciranja med odraslimi ljudmi ali pa pač kaj drugega... kdo bi to vedel???...

L.P. Boris Kar
Uporabniški avatar
ber2
SILVER LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a udovich » Ne Feb 01, 2009 5:41 pm

Boris,
ti si tudi optimist, mi tukaj debatiramo, imamo nekaj dobrih in nekaj manj dobrih idej in ti še vedno misliš, da bo g. Vidmar sprejel kar predlagaš, za ne vervat,....
Uporabniški avatar
udovich
SITE ADMIN

OdgovorNapisal/-a ber2 » Ne Feb 08, 2009 4:57 pm

Udovich
Saj veš, da smo mi športniki "večni optimisti", ker če to ne bi bili, se ne bi morali ukvarjati s športom. Problem je v tem, da g. Vidmar verjetno nikoli ni bil aktiven športnik in zato ne razume nas športnike. Ljudje, kateri se niso aktivno ukvarjali s športom ne bodo nikoli razumeli prave športne duše...

L.P. Boris Kar
Uporabniški avatar
ber2
SILVER LEVEL ATHLET

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na MARTIN KRPAN - Slovenija

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost