pivka 10.05.09

Samo tekme Krpana, rezultati, zanimivosti in podobno,.........

Moderatorji: udovich, damcho82, andrej, Sandi, svinc, K o n c i n a

pivka 10.05.09

OdgovorNapisal/-a damcho82 » Ne Maj 10, 2009 8:01 pm

pivka 10.05.09
damcho82
MODERATOR

OdgovorNapisal/-a udovich » Po Maj 11, 2009 8:36 am

ma dobro, kje so rezultati,.....?

1.mesto: Oliver GAŠPARIC Slovenska Bistrica 39,5 tock
2.mesto: Primož POGACNIK Kamna gorica 31 tock
3.mesto: Goran PETKOVIC Ljubljana 26,5 tock
4.mesto: Uroš BELE Pivka 22,5 tock
5.mesto: Boštjan RATAJ Ravne na Koroškem 16,5 tock
6.mesto; Primož AVGUŠTIN Blejska Dobrava 12 tock
7.mesto; Denis TOMŠIC Pivka 10 tock

izgleda, da je Gašparič zelo dobro pripravljen. Bravo Bele, samo tako naprej,....
Ego sum alpha et omega, primus et novissimus, principium et finis.
"Eat like a horse, train like a demon and grow like a weed!"
Uporabniški avatar
udovich
SITE ADMIN

Kraj: Koper

OdgovorNapisal/-a damcho82 » Po Maj 11, 2009 10:04 am

dej dej.svaka cast bojanu ko me je skenslu za tekmo v pivki .nemores vrjet.7 tekmovalcev je bilo tak da še je bil prostor zame.ampak on me je skenslu.
cudn da ni skenslu pogacnika ko je tudi bil na tekmi v kranju tako kot jaz.

razocaral si me bojan .in mislim da ne samo mene.se marsikdo ma kaj za povedat ampak so raj tiho jaz pa nemorem bit kr me to vse ful razfuka.da tekmovalce ki hocejo tekmovat dobesedno odjebes.
potem pa ti naj tekmujejo in delajo sramoto nekateri ki se 200kg nemore premaknet.bog nedaj da se pogovarjamo o kaki vecji stevilki.
ampak ti bojan sam ves kako pa kaj. iz leta v leto mas manj kakovostnih oz mocnih tekmovalcev.
damcho82
MODERATOR

OdgovorNapisal/-a udovich » Po Maj 11, 2009 11:13 am

ja damjan tako pač je, sej jaz bi razumel, da ima veliko tekmovalcev kot jih je bilo včasih, in pol enostavno nisi mogel tekmovat kjer si želel, sam, če jih ni velik je res nesmiselno omejevat udeležbo,...
drugače je pa bilo na to temo že velik povedano, tako, da je nesmiselno pogrevat stare teme.
Uporabniški avatar
udovich
SITE ADMIN

OdgovorNapisal/-a ber2 » Po Maj 11, 2009 3:48 pm

ja fantje tako je to...
Uporabniški avatar
ber2
SILVER LEVEL ATHLET

Kraj: MB

OdgovorNapisal/-a ubele » Po Maj 11, 2009 6:46 pm

udovich napisal/-a:ma dobro, kje so rezultati,.....?

1.mesto: Oliver GAŠPARIC Slovenska Bistrica 39,5 tock
2.mesto: Primož POGACNIK Kamna gorica 31 tock
3.mesto: Goran PETKOVIC Ljubljana 26,5 tock
4.mesto: Uroš BELE Pivka 22,5 tock
5.mesto: Boštjan RATAJ Ravne na Koroškem 16,5 tock
6.mesto; Primož AVGUŠTIN Blejska Dobrava 12 tock
7.mesto; Denis TOMŠIC Pivka 10 tock

izgleda, da je Gašparič zelo dobro pripravljen. Bravo Bele, samo tako naprej,....

Hvala Denis za spodbudo.
Lp
ubele
SILVER LEVEL ATHLET

Kraj: Postojna

OdgovorNapisal/-a svinc » Po Maj 11, 2009 7:29 pm

ja bi res čist kamot tekmoval Damjan nevem zakaj je gratalo vse to nekam tako rivalsko saj je ja lepo da je več različnih tekm in tk si tut pol bol pripravljen posebi letos ko je samo 5 tekm na seznamo. Škoda res.
Drugače pa sm bil sam zelo zadovoljen z tekmo in tut mi je kr ratalo.

lp Rataj
svinc
MODERATOR

Kraj: žerjav

OdgovorNapisal/-a damcho82 » To Maj 12, 2009 6:11 am

udovich napisal/-a:ja damjan tako pač je, sej jaz bi razumel, da ima veliko tekmovalcev kot jih je bilo včasih, in pol enostavno nisi mogel tekmovat kjer si želel, sam, če jih ni velik je res nesmiselno omejevat udeležbo,...
drugače je pa bilo na to temo že velik povedano, tako, da je nesmiselno pogrevat stare teme.

denis sej vem da je ze bilo velik povedano glede tega.ampak tak me pizdi da nemorem mim tega.
itak pa sam ve kako pa kaj.sam brezveze je vse to.
damcho82
MODERATOR

OdgovorNapisal/-a ber2 » To Maj 12, 2009 3:12 pm

ja brez veze je vse to...
Uporabniški avatar
ber2
SILVER LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a bv krpan » Sr Maj 13, 2009 12:15 pm

Pozdrav
Naj še enkrat in zadnjič pojasnim nekatere stvari, katere nekatere "PIZDIJO"

dej dej.svaka cast bojanu ko me je skenslu za tekmo v pivki .nemores vrjet.7 tekmovalcev je bilo tak da še je bil prostor zame.ampak on me je skenslu.
razocaral si me bojan .in mislim da ne samo mene.se marsikdo ma kaj za povedat ampak so raj tiho jaz pa nemorem bit kr me to vse ful razfuka.da tekmovalce ki hocejo tekmovat dobesedno odjebes.
potem pa ti naj tekmujejo in delajo sramoto nekateri ki se 200kg nemore premaknet.bog nedaj da se pogovarjamo o kaki vecji stevilki.
ampak ti bojan sam ves kako pa kaj. iz leta v leto mas manj kakovostnih oz mocnih tekmovalcev.

Tekmovalcev je za v Pivko bilo prijavljenih več kod zadosti. Pol so pa prišle poškodbe, nekateri pa niso prišli ( disciplinska komisija zaseda :lol: ) in zato ih je bilo na tekmi " samo " sedem. Tukaj ni moja krivda !
če bi bil v Pivki ob takem raspletu dogotkov bi lahko tekmova - nobeden ti nebi prepovedal,zato malo premisli preden govoriš nepreverjene stvari.

Kar se pa tiče Pogačnika on je dobil PRVO priložnost v tem letu, koliko je meni znano si ti to priložnost že imel ( Tabor ).
Na moji www.martinkrpan.si je pred štartom sezone bilo objavljeno da pač vsi ne bodo mogli tekmovat povsot, ampak bomo poskušali vsem omogočit nastope na najmanj 3 tekmah. Tako tudi v Tržiču ne bodo mogli nastopiti vsi tisti ki si tega želijo, tebi sem pa že začetek maja povedal da ti zagotavljam nastop v Tržiču. Je tako???

damcho82 - se ti ne zdi fer in pošteno da damo vsem približno enake možnosti in se trudimo izpeljati regularno prvenstvo , in ne samo eno tekmo na kateri je zmagovalec ponavadi že v naprej znan.
Menim da tudi ni lepo da žališ sotekmovalcev "( delajo sramoto nekateri ki se 200kg nemore premaknet )" Ne 200 tudi veliko manj kg je težko premikat., Ko smo pred 15 leti začel v SLO z Krpanom je takih bilo zelo zelo malo, danes pa verjetno tudi čisto čisto malo tudi po naši zaslugi toliko da ih je pač na kakšni tekmi tudi preveč, in morajo počakati na drugo priložnost, ki im jo bomo probali zagotovit.
Mlad si še in nekoliko " zaletav " toda počasi se bo treba umirit, saj je za vrhunske rezultate zraven vsega ostalega potrebna tudi mirna glava, al kot rečemo na krpanu tudi pamet.
bv krpan
BRONZE LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a damcho82 » Sr Maj 13, 2009 4:39 pm

bv krpan napisal/-a:Pozdrav
Naj še enkrat in zadnjič pojasnim nekatere stvari, katere nekatere "PIZDIJO"

Tekmovalcev je za v Pivko bilo prijavljenih več kod zadosti. Pol so pa prišle poškodbe, nekateri pa niso prišli ( disciplinska komisija zaseda :lol: ) in zato ih je bilo na tekmi " samo " sedem. Tukaj ni moja krivda !
če bi bil v Pivki ob takem raspletu dogotkov bi lahko tekmova - nobeden ti nebi prepovedal,zato malo premisli preden govoriš nepreverjene stvari.

Kar se pa tiče Pogačnika on je dobil PRVO priložnost v tem letu, koliko je meni znano si ti to priložnost že imel ( Tabor ).
Na moji www.martinkrpan.si je pred štartom sezone bilo objavljeno da pač vsi ne bodo mogli tekmovat povsot, ampak bomo poskušali vsem omogočit nastope na najmanj 3 tekmah. Tako tudi v Tržiču ne bodo mogli nastopiti vsi tisti ki si tega želijo, tebi sem pa že začetek maja povedal da ti zagotavljam nastop v Tržiču. Je tako???

damcho82 - se ti ne zdi fer in pošteno da damo vsem približno enake možnosti in se trudimo izpeljati regularno prvenstvo , in ne samo eno tekmo na kateri je zmagovalec ponavadi že v naprej znan.
Menim da tudi ni lepo da žališ sotekmovalcev "( delajo sramoto nekateri ki se 200kg nemore premaknet )" Ne 200 tudi veliko manj kg je težko premikat., Ko smo pred 15 leti začel v SLO z Krpanom je takih bilo zelo zelo malo, danes pa verjetno tudi čisto čisto malo tudi po naši zaslugi toliko da ih je pač na kakšni tekmi tudi preveč, in morajo počakati na drugo priložnost, ki im jo bomo probali zagotovit.
Mlad si še in nekoliko " zaletav " toda počasi se bo treba umirit, saj je za vrhunske rezultate zraven vsega ostalega potrebna tudi mirna glava, al kot rečemo na krpanu tudi pamet.

Bojan vedu si ziher en dan prej da tekmovalca ki se je poskodoval nebo.tisti ki pa ni prisel na tekmo kot ti pravis pa ni resen in nevem zakaj ga sploh se das tekmovat ce se recimo ni opravicil. ce se pa je pa bi lahko drug prisel namest njega.sej si ziher vedu prej.
pa jaz vedno premislim kadar kaj bleknem in tudi stojim za tem. nikoli za nicemer ne obzalujem!!!!! to si zapomni!!
pogacnik je res dobil prvo priloznost in tudi res je da sem jaz tekmoval v taboru. tudi v pivki so bili tekmovalci ki so ze bili na 1. tekmi pa bi lahk pocivali pa das tekmovat naslednje ki cakajo v vrsti in ko se letos niso tekmovali oz dobili priloznosti.

ja si mel obljavljeno da vsi nebojo povsod mogli tekmovat.zato pa bi ti lahko naredil pred zacetkom sezone seznam kje bo kdo tekmoval.pa bi bil mir.mal organizacije nebi skodl.ne pa da da kalkuliras in razporejas dan ali dva pred tekmo.
mlad sem res nisem pa zaletav!!!ce sem pri krpanu zaletav se ne pomen da sem drugod isti.moja glava je mirna in trezna oz tak kot more bit.

ce sem še na seznamu za trzic in nadaljnje tekme, mi prosim potrdi ! če si me pa skenslu zarad vsega tega pa tud vredu!

brezamere in LP
damcho82
MODERATOR

OdgovorNapisal/-a udovich » Sr Maj 13, 2009 7:32 pm

jaz sem že pred leti rekel, da ima vsak na razolago samo tri tekme, izkupiček točk, ki ga izbere je pač tak kot je. nekateri hodijo na več kakor tri tekme, to se meni ne zdi dobro, nekateri ne gredo na tekmo oziroma se odjavijo, ko izvejo kaka bo konkurenca,....in podobne zadeve. torej vsak tekmovalec naj si izbere tri tekme in tam naj gre tekmovat, če je slučajno poškodba se mu omogoči še drugo priložnost. vseeno pa menim, da ni danes tolk tekmovalcev v sloveniji, da bi presegli številko deset.
Uporabniški avatar
udovich
SITE ADMIN

OdgovorNapisal/-a damcho82 » Sr Maj 13, 2009 8:10 pm

ja tocno tako denis.pa nebi bilo nobenga kreganja!
naj se dolocijo stvari in da se po njih drzimo vsi.naj bo za vse enako.
ker zdaj ziher ni!!!!
z letosnjo sezono je krpan ze izgubil 2 do 3 odlicne oz mocne fante.in ce se bo tako nadaljevalo mislim da se bo se kdo pridruzil v kar se ne cudim.

lp
damcho82
MODERATOR

OdgovorNapisal/-a ber2 » Če Maj 14, 2009 8:06 pm

ja fantje kaj sem pa jaz pisal na tem forumu..kaj je pa Bojan naredil... :?:
Uporabniški avatar
ber2
SILVER LEVEL ATHLET

Vrni se na MARTIN KRPAN - Slovenija

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov