MK - mednarodna tekma v LJ 2009

Samo tekme Krpana, rezultati, zanimivosti in podobno,.........

Moderatorji: udovich, damcho82, andrej, Sandi, svinc, K o n c i n a

MK - mednarodna tekma v LJ 2009

OdgovorNapisal/-a udovich » Če Maj 28, 2009 1:08 pm

To je super, da je mednarodna tekma v ljubljani kot vsako leto v organizacija g. Vidmarja, škoda, da niso tekmovalci znani, kdo vse pride, kdo bo tekmoval za slovenijo, mislim, da bi tako lahko naredili še veliko več reklame. če ma kdo kako info, naj prosim napiše kdo od tekmovalcev pride, pa sej tud g. Vidmar nam lahko zaupa kdo vse pride.
Ego sum alpha et omega, primus et novissimus, principium et finis.
"Eat like a horse, train like a demon and grow like a weed!"
Uporabniški avatar
udovich
SITE ADMIN

Kraj: Koper

OdgovorNapisal/-a andrej » Če Maj 28, 2009 3:28 pm

baje pridejo Kalinovič,Werner,Wildauer.....točne podatke pa ve g.Vidmar!
Uporabniški avatar
andrej
MODERATOR

Kraj: Kranj

OdgovorNapisal/-a udovich » Če Maj 28, 2009 5:35 pm

Ja Kalinovič pride to vem, vse ostalo pa je ?????
Uporabniški avatar
udovich
SITE ADMIN

OdgovorNapisal/-a damcho82 » Pe Maj 29, 2009 7:37 am

od naših bo pa tekmoval ziher goran petkovič. hahahahahahha
damcho82
MODERATOR

OdgovorNapisal/-a andrej » To Jun 02, 2009 11:04 am

pridejo:Kalinovič,Werner,Stojič,Adam Darazs pa še en mađar,Žaulodek,letošnji zmagovalec Day of Power Votter,od slovencev Gašparič,Plevanč,Ušlakar!

discipline naj bi bile:
vleka tovornjaka z rokami,yoko 380kg,guma,kugla 160kg na ponavlanje čez 120cm,kovčki,caddy deadlift!
Uporabniški avatar
andrej
MODERATOR

OdgovorNapisal/-a udovich » To Jun 02, 2009 4:30 pm

super, ob keri uri pa bo,...pridemo navijat,ha,ha,ha,...
Uporabniški avatar
udovich
SITE ADMIN

OdgovorNapisal/-a andrej » To Jun 02, 2009 7:43 pm

ob 16.00.
Uporabniški avatar
andrej
MODERATOR

OdgovorNapisal/-a svinc » To Jun 02, 2009 8:13 pm

tut jes pridem navijat :D
svinc
MODERATOR

Kraj: žerjav

OdgovorNapisal/-a andrej » So Jun 06, 2009 9:14 pm

zmagal Oli!
Uporabniški avatar
andrej
MODERATOR

OdgovorNapisal/-a udovich » So Jun 06, 2009 9:29 pm

Evo še rezultat, današnje tekme mednarodnega Martina Krpana v Ljubljani.

1. place: Gašparič Oliver - 44,5 points, SLO
2. place: Werner Igor - 43,5 points, D
3. place: Žaludek J. - 34 points, CZ
4. place: Plevanč Tomaž - 28 points, SLO
5. place: Kranitz G. - 27 points - HU
6. place: Votter M. - 25 points - A
7. place: Kalinović Darko. - 22 points, SR
8. place: Nagy A. - 19 points, HU
9. place: Stojič R. - 15 points, BIH
10. place: Ušlakar Andrej - 10 points, SLO
Slika
Slike s tekmovanja so naložene v galeriji slik.
Zadnjič spremenil udovich, dne Po Jun 08, 2009 8:46 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
udovich
SITE ADMIN

krpan saj ni res pa očitno je!

OdgovorNapisal/-a david26 » Ne Jun 07, 2009 10:22 pm

Dober večer naj se najprej predstavim,moje ime je David in že kar lep čas spremljam krpana in tudi ostale tekme v Sloveniji in tudi tujini.Morm povedat da žal slabše organizacije in prostorov kjer se tekme odvijajo ne vidiš prov nikjer razen tukaj pri nas v krpanu...sramota!!Lep primer zelo kvalitetne tekme z vrhunsko organizacijo in atraktivnimi tekmovalci in vajami je noč silakov vKranju katere organizator je SANDI IVANČIČ.Temu lahko res rečemo tekma ne pa krpanu k se odvija pred btc-jem in je prizorišče stisnjeno pred vhod btcja...Pa kje ste to vidl ljudje tud zravn niso mogl vidl se ni nič povezovalec programa obup skratka lahko bi se kej na bolš obrnil ker ljudi sploh ne pritegnete.dobr da je bla tekma blizu k če bi se mogu kam dlje pelat za takle polom bi mi blo slabo.Potem pa še posnet aplavz,muska v ozadju k da 15letniki praznujejo rojstni dan...Dejte neki narest k vsakega od mojih znancev k vprašam kako se mu je zdel sploh noben več noče komentirat ker pravjo da nima smisla.Poglejte mal tekmo ki je vsako leto v kranju noč silakov ljudje z veseljam pridejo pogledat neki novga nove discipline zanimive tekmovalce predvsem pa na noči silakov se fantje igrajo z velikimi težami...primer guma 520kg,krpan 450kg,pa kovčki 165kg,krpan115kg...to ni več zanimivo,skratka lahko bi še našteval pa ne bom ker je pomoje čist dovolj...upam da se vas bo kej prijelo pa da kej spremenite k čene boste pomoje prou kmal dela tekme za10 gledalcev...
david26

Kraj: kranj

OdgovorNapisal/-a etnic » Po Jun 08, 2009 8:54 am

mene pa zanima katera snov oz. material se nahaja v enemu
kovcku, saj ima slednji 115kg in je dimenzij po sliki sodec cca.
50 cm x 30cm x 20 cm - torej ne prevelik?

hvala
etnic
SILVER LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a dejan » Po Jun 08, 2009 10:43 am

Lep pozdrav.Moram povedati da se popolnoma strinjam z Davidom, tudi jaz sem si ogledal tekmo in bil popolnoma razoćaran nad organizacijo. Prostor na katerm se je tekma odvijala je bil porazen, saj je lahko samo ena polovica gledalcev videla tekmovalce, drga polovica je pa bila stena Interspara.Veliko bolje bi bilo če bi se tekmovanje odvijalo na kakšnem parkirišču saj bi tako vsi gledalci prišli na svoj račun in vrjetno bi bila tudi večja udeležba gledalcev.Posnet aplavz, sm že mislu da gledam hitro linijo hahaha,da negovorim o voditelju ki je vodil program, kaj bol dolgočasnega še nism slišal, še bi se dalo naštevati....... Tekme Martina Krpana bi bile lahko veliko bol zanimljive in obiskane, vendar je za to potrebena dobra organizacija ki je še zdaleč nevidim v tem tekmovanju In temu naj bi se reklo mednarodna tekma.Za zgled naj si vzamejo tekme NOČ SILAKOV 2007, 2008, 2009 ali pa BLED 2007. Na vsaki tekmi je bilo več kot 2500 gledalcev, mislim da je to dovolj velik podatek ki govori o kvaliteti in organiziranosti tekmovanja.
dejan

OdgovorNapisal/-a andrej » Po Jun 08, 2009 12:19 pm

Uporabniški avatar
andrej
MODERATOR

OdgovorNapisal/-a andrej » Po Jun 08, 2009 1:06 pm

etnic napisal/-a:mene pa zanima katera snov oz. material se nahaja v enemu
kovcku, saj ima slednji 115kg in je dimenzij po sliki sodec cca.
50 cm x 30cm x 20 cm - torej ne prevelik?

hvala

iz svinca misim da je!
Uporabniški avatar
andrej
MODERATOR

OdgovorNapisal/-a bpavlo3 » Po Jun 08, 2009 1:13 pm

cestitke zmagovalcu ,,bravo nasi .Škoda ker publika ni bol ploskala .
bpavlo3
GOLD LEVEL ATHLET

Kraj: Prekopa

OdgovorNapisal/-a udovich » Po Jun 08, 2009 8:38 pm

Bom jaz napisal moje mnenje glede tekme, ker mislim, da sem jih videl in oddelal največ. Najprej bi rad pohvalil Gašpariča, ker je pokazal res izjemno formo in pa vse ostale tekmovalce. Organizacija je bila zadovoljiva, vse se je odvijalo po urniku, vsaj začetek je bil točen. Mesto tekmovajna ni bilo primerno, saj je bilo vse skupaj strnjeno, tako, da gledalci niso dobro videli dogajanje, če bi bil kraj tekmovanja malo bolj primeren, mislim, da bi tudi gledalci veliko bolj sodelovali pri spodbudi tekmovalcev. Discipline so bile kar primerne, mogoče so bili kovčki in yoko race malo prelahki, škoda, da je bila dolžina standardna 10M, saj je bilo dovolj prostora, da bi vse skupaj lahko naredili na 20M, kar bi bilo po mojem mnenju še bolj zanimivo. Gledalcev mislim, da je bilo letos največ do sedaj na mednarodnem martinu krpanu.
Pohvale za izvedbo tekme gredo g. Vidmarju, ki bi po mojem mnenju lahko dvignil raven tekme in zanimanje občinstva za tovrstne prireditve, če bi prisluhnil kakemu nasvetu tekmovalcev in oboževalcev strongman tekmovaj.

Udovič Denis
Uporabniški avatar
udovich
SITE ADMIN

OdgovorNapisal/-a Sandi » To Jun 09, 2009 1:44 pm

Zdravo gledam komentarje iz tekme mk.lj pa bi povedal samo to zadnji stavek v Denisovem spisu da g.Vidmar ne prisluhne nobenemu predlogu tekmovalcev in obozevalcev zato ker dela tekme za lastni interes in ne za ljudi.
Upam da se bo to kdaj spremenilo v SLO. ker g.Vidmar pozablja da se med publiko lahko tudi skriva kaksen perspektivni tekmovalec ali sponzor,ampak ce tekma ni na nivoju ne pritegne nobenega k sodolovanju.
Uporabniški avatar
Sandi
MODERATOR

OdgovorNapisal/-a ber2 » To Jun 09, 2009 3:26 pm

ja.....g.Vidmar.....
Uporabniški avatar
ber2
SILVER LEVEL ATHLET

Kraj: MB

OdgovorNapisal/-a david26 » To Jun 09, 2009 8:43 pm

G.UDOVIČ verjamem da ste vidu ogromno tekem,tudi to verjamem da boste nekako zagovarjali KRPANA ali G.VIDMARJA samo lepo vas prosim slabše organiziranih tekm kot je krpan jih pa niste mogu vidt,krpan vsako leto bolj zgublja na vrednosti ker se nič ne spremeni je zelo monotono vse skupaj in zgleda da lahko tekmuje kdorkoli pač želi...ma lepo vas prosim to je zajebavanje resnih tekmovalcev vglavo,poleg tega pa potem za nagrado dobiš še kosmiče ali pivo ipd.to pa ni nič..Sej nič ne rečem nekaj tekmovalcev je vrhunskih sam se pomoje že njim zdi vse skupaj smešno...Ker mislim da sm tudi sam videl kar nekaj tekem predvsem tujina in seveda noč silakov ma pa to je ko dan in noč...Se že naprej opravičujem če sem koga osebno užalil,to ni bil moj namen,je pa namen vsega skupaj da naj se že nekaj spremeni ker to ni več zanimivo,ampak je prou nefer do publike in samih tekmovalcev,poleg tega jih kr nekaj niti noče več tekmovat...LP.
david26

OdgovorNapisal/-a udovich » To Jun 09, 2009 9:34 pm

david26 napisal/-a:G.UDOVIČ verjamem da ste vidu ogromno tekem,tudi to verjamem da boste nekako zagovarjali KRPANA ali G.VIDMARJA samo lepo vas prosim slabše organiziranih tekm kot je krpan jih pa niste mogu vidt,krpan vsako leto bolj zgublja na vrednosti ker se nič ne spremeni je zelo monotono vse skupaj in zgleda da lahko tekmuje kdorkoli pač želi...ma lepo vas prosim to je zajebavanje resnih tekmovalcev vglavo,poleg tega pa potem za nagrado dobiš še kosmiče ali pivo ipd.to pa ni nič..Sej nič ne rečem nekaj tekmovalcev je vrhunskih sam se pomoje že njim zdi vse skupaj smešno...Ker mislim da sm tudi sam videl kar nekaj tekem predvsem tujina in seveda noč silakov ma pa to je ko dan in noč...Se že naprej opravičujem če sem koga osebno užalil,to ni bil moj namen,je pa namen vsega skupaj da naj se že nekaj spremeni ker to ni več zanimivo,ampak je prou nefer do publike in samih tekmovalcev,poleg tega jih kr nekaj niti noče več tekmovat...LP.

Zakaj vi mislite, da zagovarjam g. Vidmarja, če boste prebrali tud kako drugo temo ne samo to, vam bo jasno, da ga ne zagovarjam, in sem se že zdavnaj distanciral od tekem Martina Krpana. Mislim, pa tudi, da se lahko g. Vidmar sam zagovarja, je dovolj sposoben in inteligenten. Po vašem pisanju se da razbrati, da niste videli ravno veliko strongman tekem, in, da ne poznate prav veliko strongman scene v sloveniji. jaz ne, da sem videl veliko tekem, jaz sem jih tud oddelal veliko. tako natolcevanje z vaše strani je res malo nerodno. moramo bit objektivni, če nam je všeč ali ne.
osebno mislim, da sem zelo objektiven, da sem podal objektivno oceno tako tekme noč silakov na kateri sem bil sodnik in pa tudi mednaronega krpana, na kateri sem bil kot gledalec.
Uporabniški avatar
udovich
SITE ADMIN

OdgovorNapisal/-a ber2 » Sr Jun 10, 2009 7:48 pm

david26
preberi si temo KRPAN 2009-Predlogi....
boš videl kdo koga PODPIRA-ZAGOVARJA in stanje v KRPANU.........
Uporabniški avatar
ber2
SILVER LEVEL ATHLET

Kraj: MB

OdgovorNapisal/-a david26 » Sr Jun 10, 2009 8:27 pm

poglejte g.UDOVIČ jest se vam še enkrat opravičujem če sm vas slučajno užalil,tud vem da ste kr nekaj tekem skoz dal,tud kej druzga sm že tuki gor prebral,sam se mi zdi res brezveze vse skupej pa poglejte nisem edini nas je veliko ki tako mislijo sam določeni nimajo jajc to povedat ali pa iz drugih razlogov rajši ne govorijo o tem...še zmerej bom reku da se mi zdi da mal brante krpana brez zamere to je moje mnenje vas spoštujem in nimam nič proti vam zame ste vrhunski športnik z veliko zavidljivimi rezultati,samo tale krpan je vsako leto slabši žal se ne spremeni nič in pomoje si vsi tako tekmovalci kot tudi gledalci želijo spremembe na boljše,poglejte tekmo noč silakov na kateri ste bil tudi sodnik od te tekme se govori že en mesec prej vsi jo komaj pričakujejo to je v bistvu za moje pojme top tekma v sloveniji,in seveda temu lahko rečemo tekma kjer je 2500-3000gledalcev in to je pravi spektakel krpan pa ni niti senca tega upam da se tu strinjava,to pa zato ker je vloženo veliko veliko premalo truda v samo izvedbo... LP DAVID
david26

OdgovorNapisal/-a udovich » Sr Jun 10, 2009 8:55 pm

niste vi mene užalili, komentar in debata sta vedno dobrodošla, seveda pa morata biti podprta z dejstvi in konkretnimi rešitvami, če želimo, da se stvari premaknejo na boljše. ne branim jaz nikogar, ker nimam zakaj, še manj pa kaj od tega.
problem je v tem, da dajete neke komentarje, ki niso podprti z dejstvi, vi točno povejte kaj vam ni bilo na tekmi všeč, kaj bi se lahko spremenilo, kaj bi vi spremenili,...????
o teh ljudeh, ki pravite, da govorijo, res ne vem komu govorijo, če bi bilo tako bi se verjetno kaj spremenilo, se vam ne zdi. jaz sem poskušal spremeniti, pa se ni veliko, zato tud ne tekmujem, sem se enostavno umaknil.
če bi res bilo tako kritično na krpanu, nebi več nihče tekmoval, je pa res, da je iz leta v leto manj tekmovalcev, sam to ni zaradi tekme, ampak zaradi disciplin, ki so iz leta v leto težje in zahtevnejše,...
vam se osebno lahko zdi tekma mednarodnega krpana zaničljiva, ampak v vsako tekmo je vloženo veliko truda in dela.
veliko stvari bi se dalo spremenit, ampak je to vse odvisno od organizatorja, o tem smo že debatirali.
vi napišite direktno kaj vam ni bilo všeč, kje so bile napake in kaj vas je motilo?
mene osebno je motil sodnik, pa nimam nič proti njemu je zelo vredu možakar, ampak mislim, da bi tekma pridobila na ugledu, če bi tako mednarono tekmo sodil nekdo, ki je tud sam kdaj tekmoval ali pa še tekmuje kot strongman.
sem skoraj pozabil, bi bilo lepo, da se tud drugi prijavijo v forum, ki imajo kaj za povedat glede tekem, sej če "nimajo jajc" bodo pač uporabljali nick in se ne bo vedelo kdo so. edino s komentarji in debato bomo lahko kaj spremenili in izboljšali.
Uporabniški avatar
udovich
SITE ADMIN

OdgovorNapisal/-a david26 » Sr Jun 10, 2009 9:50 pm

Jest mislim da sem povedal dost utemeljeno...če boste šel mal nazaj brat boste vidu kaj vse mi ni blo všeč,da ne bom ponavljal zakaj fantje še ustrajajo v krpanu zato ker pri nas je to edina veja tekmovanja,in veliko je govora o ustanovitvi zveze,samo tukaj se ustavi že pri govoricah,dejte probat vem da je težko ampak je kar nekaj ljudi jih osebno poznam ki bi bili pripravljeni pomagat,tko da ne vidim razloga zakaj ne?Jest mislim da bi bilo malo konkurence zdravo...Ne pravim da so tekmovalci v krpanu slabi daleč od tega,mislim celo da jih je nekaj zelo dobrih je pa res da zadnje čase v krpanu lahko tekmuje skoraj kdorkoli pač želi,to ni prav..O raznih fantih ki se ne želijo izpostavljat pa ne bom govoril ker pač sami ne želijo o tem tu govorit,samoDenis tudi vi osebno jih poznate in sigurno vam je katera od stvari že znana.Jest mislim da krpan še vedno obstaja samo iz tega razloga ker je to pri nas edino uradno tekmovanje,jest vem da jest ne morm nič spremenit če še vi tekmovalci ali tisti ki ste tekmovali ne morete nič,ampak mislim da se zadevo da z zvezo spremenit...sigurno,sam skupej je treba stopit pa probat,slabše kot je trenutno ne mora bit..še enkrat moram za zgled dati NOČ SILAKOV ker tist ki je vidu to pa krpana ve kaj govorim...LP DAVID
david26

OdgovorNapisal/-a ANDREJA » Po Jun 15, 2009 10:30 am

Pozdrav vsem skupaj

Sem mislila da se mi ne bo treba več oglašati , sedaj pa ne morem iz svoje kože.

David26 res je ! Dajmo uvest na tekmah še glasbene želje , mogoče koktelje po izbiri big skrin, hot line in ........ .
Tvoja domišlija nima meja. Pa primerjajmo to kar ti primerjaš, čeprav se to sploh ne da primrrjat. Na eni tekmi nekaj Mađarov ki so se pripelal z enim avtom + SLO, na drugi pa skoraj 1/3 Evrope+ SLO .
Samo v premislek , zmagovalec v Kranju je bil med ZADNJI mi na mednarodnem Krpanu , to ti že lahko dost pove o zanimivosti tekmovalcev.
Na krpanu se še noben ni poškodoval , kar za tekme v Kranju ne moremo trditi, ampak je prav nasprotno NA VSAKI TEKMI POŠKODBA ALI DVE. Če je to namen tekmovanja so kranjske tekme prava izbira.( toliko o kvalitetni organizaciji )
Jazt pa čeprav blond če mi ena prireditev ni všeč pač na njo ne grem več. Ti pa pišeš da že leta spremljaš prireditve ob katerem gledanju ti je SLABO . Kaj naj si mislimo o tebi ??????. Še sreča da si že v imenu DAVID 26 podl podatek tvojega IQ 26, tako da ti ni za zamerit. Še bi ti lahko naštevala pa je brez pomena .
PS
IQ do 30 debil IQ pod 30 ULTRA DEBIL :?
ANDREJA
SILVER LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a udovich » Po Jun 15, 2009 12:34 pm

ANDREJA napisal/-a:Pozdrav vsem skupaj

Sem mislila da se mi ne bo treba več oglašati , sedaj pa ne morem iz svoje kože.

David26 res je ! Dajmo uvest na tekmah še glasbene želje , mogoče koktelje po izbiri big skrin, hot line in ........ .
Tvoja domišlija nima meja. Pa primerjajmo to kar ti primerjaš, čeprav se to sploh ne da primrrjat. Na eni tekmi nekaj Mađarov ki so se pripelal z enim avtom + SLO, na drugi pa skoraj 1/3 Evrope+ SLO .
Samo v premislek , zmagovalec v Kranju je bil med ZADNJI mi na mednarodnem Krpanu , to ti že lahko dost pove o zanimivosti tekmovalcev.
Na krpanu se še noben ni poškodoval , kar za tekme v Kranju ne moremo trditi, ampak je prav nasprotno NA VSAKI TEKMI POŠKODBA ALI DVE. Če je to namen tekmovanja so kranjske tekme prava izbira.( toliko o kvalitetni organizaciji )
Jazt pa čeprav blond če mi ena prireditev ni všeč pač na njo ne grem več. Ti pa pišeš da že leta spremljaš prireditve ob katerem gledanju ti je SLABO . Kaj naj si mislimo o tebi ??????. Še sreča da si že v imenu DAVID 26 podl podatek tvojega IQ 26, tako da ti ni za zamerit. Še bi ti lahko naštevala pa je brez pomena .
PS
IQ do 30 debil IQ pod 30 ULTRA DEBIL :?

mislim, da lahko podajate svoje mnenje brez žaljenja drugih uporabnikov foruma, torej v bodoče se držite tega, sicer boste izključeni iz foruma,...
TO VELJA ZA VSE UPORABNIKE
Uporabniški avatar
udovich
SITE ADMIN

OdgovorNapisal/-a etnic » Po Jun 15, 2009 4:39 pm

26 pomeni verjetno njegova starost, lahko pa pomeni koliko blond
zensk je ze peljal med rjuhe .... :lol:

samo na splosno je situacija v Sloveniji glede katerihkoi drugih stvari, pa naj si bo tekem, prireditev, zabav, programske sheme tv ponudnika taka:
CE NIC NE NAREDIS, ORGANIZIRAS, UVEDES,...SE LJUDJE PRITOZUJEJO, DA NIMAJO TEGA PA ONEGA, DA BI LAHKO BILO BOLJE,ITD., ITD.. V PRIMERU PA KO SE ZAFRKAVAS NAREDITI NEKO STVAR, TAKO KOT TI MISLIS, DA JE PRAVILNO (IN V TVOJI DOBRI VERI), PA TE LJUDJE OPLJUVAJO IN NIZAJO KRITIKO ZA KRITIKO CES, DA KAKO JE LAHKO TAKO, DA NI BILO TO IN ONO DOBRO,....

misel Marka Crnkovića:"zelo enostavno je biti Slovenec, samo najti
si moras nekoga, ki ga sovrazis."

toliko v razmislek poeti replik....

etnic
etnic
SILVER LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a polde » Po Jun 15, 2009 10:17 pm

Nagy A, a je to mogoče nagy akos, letnik 78?
Uporabniški avatar
polde
BRONZE LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a david26 » To Jun 16, 2009 7:40 pm

Draga andreja najprej en lep pozdrav,hvala za tvoje lepe besede žalil te ne bom ker se ne bom spustil na tvoj nivo...ja si pa eno zadevo res lepo pogruntala res je tale drek od krpana mene vidu več ne bo pa še marsikerga druzga...drugač pa glede na to da si me določila in nahitr zračunala količnik moje pameti,morm rečt da ti matematika dela hude hude preglavice...Pa še ena stvar draga andreja jest močno dvomim da si andreja ampak mislim da si ti čist ena druga oseba...upam da drugič ko se oglasiš da boš saj kej pametnga napisal-a k drugač je vseen če si kr tih k itak zgleda da ne veš kdo je nastopal v ljubljani kdo pa v kranju...No lepo se mej pa nauči se komunicirat z ljudmi ker nismo skupej krav pasli upam da ti je to jasno...
david26

Naslednja

Vrni se na MARTIN KRPAN - Slovenija

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost