FINALE MARTIN KRPAN 2009

Samo tekme Krpana, rezultati, zanimivosti in podobno,.........

Moderatorji: udovich, damcho82, andrej, Sandi, svinc, K o n c i n a

FINALE MARTIN KRPAN 2009

OdgovorNapisal/-a andrej » So Avg 22, 2009 10:20 pm

TEKMA PO 1 DISCIPLINI ODPOVEDANA ZARADI DEŽJA!
KONČNI VRSTNI RED JE TAKŠEN KOT JE BIL PRED FINALOM!
SEM BREZ KOMENTARJA!!
Uporabniški avatar
andrej
MODERATOR

Kraj: Kranj

OdgovorNapisal/-a Sandi » So Avg 22, 2009 11:45 pm

To je velika sramota, ze veckrat je odpadlo to je najcenejse.
Uporabniški avatar
Sandi
MODERATOR

OdgovorNapisal/-a damcho82 » Ne Avg 23, 2009 1:05 am

izvedli smo samo prvo igro dvig caddya nakar se je ulilo in prekinitev tekme.po prvi igri sem vodil jaz .na koncu sem pa preprican da nebi bil tak vrstni red kot je .
ukradena sva bila jaz andrej in tomaz.oli se seveda ni pritozeval da je bila tekma prekinjena.

za finalno tekmo bi lahko bilo bolj poskrbljeno in organizirano. vsako leto slabse!!!!!!!!!!!!!!!!
ni mi pa jasno kje se najde crna na koroskem da se naredi finalna tekma.
vsako leto se delajo tekme po nekih vaseh nekje bogu za hrbtom.

jaz se od tega tekmovanja poslavljam ostalim moji sotekmovalcem ki so tekmovali nekaj let z mano pa zelim obilo uspehov naprej in veliko moci.

P.S: Bojan neki bos mogu ukrenit oz poskrbet da bo tekmovanje bolj zanimivo ne samo za gledalce ampak tudi za tekmovalce ce ne bos na koncu ostal brez tekmovalcev.pa tudi za nagrade na izbirnih tekmah se bi mogu malo bolj izprsit.ce ne druga bi mogu vsak dobit za potne stroske.edina tekma ki je bila na nivoju v moji 5 letni karieri je finalna tekma v kranjski gori.
marsikaj bi skritiziral ampak bom raje tiho da mi bo ostal krpan v lepem spominu.

bodite mocni in zdravi

lp
damcho82
MODERATOR

OdgovorNapisal/-a Sandi » Ne Avg 23, 2009 5:30 pm

Damjan uzivaj karkoli bos ze pocel vidis pa da v Krpanu ni prihodnosti za tekmovalce in za sport.
Uporabniški avatar
Sandi
MODERATOR

OdgovorNapisal/-a damcho82 » Ne Avg 23, 2009 8:12 pm

hvala sandi tudi tebi zelim velik uspehov.mi se se tako al tako srecamo ce ne na kaki tekmi pa kje privat.

sej zato ker ni prihodnosti v krpanu se tudi poslavljam od tega tekmovanja.za konzervo tune rajcico kosmice in borih par evrov se pa nemislim ubijat.
KRPAN je v zadnjih letih izgubil nekaj ODLIČNIH tekmovalcev ampak ne zaradi tega da so ze prestari in nemorejo vec tekmovati ampak samo zaradi organizacije,nagrad,diciplin,odnosa organizatorja do tekmovalcev.

bolje bi bilo da sedaj tekmovanje imenuje pod drugim imenom PETER KLEPEC in ne vec MARTIN KRPAN.

BE GOOD!
damcho82
MODERATOR

OdgovorNapisal/-a Sandi » Ne Avg 23, 2009 10:01 pm

Drugače si v Kranj na Noč silakov in na ostale strongman tekme še vedno vabljen..vidimo pa se 6. septembra na strongmanu v tržiču.
Uporabniški avatar
Sandi
MODERATOR

OdgovorNapisal/-a damcho82 » Ne Avg 23, 2009 10:40 pm

hvala za vabilo na strongman tekme,sandi!
6. septembra se vidimo v trzicu al kot tekmovalec ali pa kot navijac za slovenske strongmane,hehehehehe.

do takrat pa pridno treniraj da bos lahko pred mano. ;-)))))))
hec.

see you!!!

by
damcho82
MODERATOR

OdgovorNapisal/-a bv krpan » Sr Avg 26, 2009 11:49 pm

" za konzervo tune rajcico kosmice in borih par evrov "

Pozdravljen Damjan

Vsak ima pravico do svojega mnenja in vsak naj se sam odloči kako in kaj, toda naj bo tudi fer in korekten.Zato te sprašujem ali si na kakšni tekmi dobil slučajno več kod teh borih par EUrov ki si ih dobil v soboto Jazt odgovor poznam, toda lahko poveš drugim ki niso toliko seznanjeni z tem.
Želim ti še naprej veliko uspeha na tvoji športni poti in v živlenju nasploh.
LP
bv krpan
BRONZE LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a damcho82 » Če Avg 27, 2009 2:53 pm

ja finale je bilo izjemoma da sem dobil malo vec kot pa na izbirnih tekmah.na izbirnih je pa nagrada res smesna.
primer na strongman tekmi v postojni ali v kranju ali kateri drugi tekmi smo dobili toliko za bencin kot smo dobili za drugo mesto pri krpanu da negovorim o nagradah ki smo jih dobili na strongmanu.
za konzervo tune rajcico kosmice pivo in redbul bi blo boljs da dobimo sportno prehrano kot pa alkohol.
tudi jaz vam zelim veliko uspeha in odlicno izpeljanih tekem!

lp
damcho82
MODERATOR

OdgovorNapisal/-a ber2 » Pe Sep 04, 2009 8:33 pm

že dva tedna je minilo pa še vedno ni uradnih rezultatov organizatorja o
'finalu'.VIDMAR verjetno nima časa ali kaj...???Ali pa je 'neznanemu 'klicatelju le uspelo in je preprečil 'finale'????ne vemo...
prosim za odgovor...HVALA

LP
Uporabniški avatar
ber2
SILVER LEVEL ATHLET

Kraj: MB

Vrni se na MARTIN KRPAN - Slovenija

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost