POMOČ

Kar tako,....

Moderatorji: udovich, damcho82, andrej, Sandi, svinc, cyclon, PIKA, Anc`ha, Mitch

POMOČ

OdgovorNapisal/-a tomking » Po Sep 02, 2013 6:44 pm

Pozdrav
Če kdo slučajno ve kakšno možnost kontakta z ANDREJO naj mi jo prosim sporoči . Ko berem poste za nazaj vidim da si mela v vsem prav , forum pa je z tvojim odhodom praktično umrl. Točno tako kod si napovedala .
Če slučajno še kdaj pogledaš sem gor mi prosim pošlji PM , saj imam poslovno ponudbo zate in za tvoje prerokovanje.
lp :) :D
tomking
BRONZE LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a ber2 » Sr Sep 04, 2013 10:56 am

,,,,no je bilo lepo tu gor,imformacije ,rezultati,kakšne zanimive debate,,,sem se vedno trudil in tut tistim,ki "niso bili prijazni"s svojimi komentarji sem vedno probal odgovarjat z argumenti,pa saj se vsi tu gor poznamo,ja tut sam sem bil tu gor izbrisan,pa ni hotel nišče krivdo za to priznat,če negdo ni pripravjen,da odgovarja tut na "neprijetne teme" je bolje ,da se ne izpostavlja na forumih,še posebej tu,ker smo gor samo tisti,ki se poznamo,pa ,če to hočemo priznat ali ne...seveda,pa je odločitev na Denisu,kaj bo naredil s tem...
lp
Uporabniški avatar
ber2
SILVER LEVEL ATHLET

Kraj: MB

OdgovorNapisal/-a udovich » Pe Sep 06, 2013 9:57 am

dejte fantje mal bolj resno razmišljat....nihče ni bil izbrisan vsaj ne z moje strani, niti Andreja,...morda se je tu pa tam izbrisalo kako pisanje, ki je res preseglo vse meje dobrega okusa, to je pa tud vse. kot sami vidite so drugi mediji (fb, twitter itd) prevzeli vlogo forumov.
še enkrat ponavljam forurm ni bil namenjem meni, forum je od vseh, ki jih zanima strongman, predvsem je bilo to namenjeno mlajšim generacijam za spodbudo in pomoč.
če mate kake pametne info glede, tekem, treningov, rezultatov, vpršanja morda odgovore, lahko še naprej sodelujete pri debati. vsi so dobrodošli, ki bodo na kulturen in spoštljiv način komunicirali.

LP
Ego sum alpha et omega, primus et novissimus, principium et finis.
"Eat like a horse, train like a demon and grow like a weed!"
Uporabniški avatar
udovich
SITE ADMIN

Kraj: Koper

Re: POMOČ

OdgovorNapisal/-a ANDREJA » Ne Sep 28, 2014 10:45 pm

Pozdravljen Denis
Minilo je že skoraj 2leti ( 6. 10 2012 ), ko sem napisala "Za nekaj časa se umikam da boste ostali obadva al pa obatri istomislečih in netrpečih ARGUMENTIRANE KRITIKE . "

Vidim da si spremenil forum,žal se je pa moja trditev "obadva al pa obatri" uresničila, tako kod tudi večina ostalih trditev ki sem ih tukaj podala.ŠKODA da ste z svojim početjem uničili forum ki je bil lahko bi se reklo NAJBOLŠI na tem področju v SLO. Toda ljudje nismo "OVCE" in vidimo in prepoznamo neobjektivnost in pomankanje argumentov.
Vse dobro ti želim v življenju za naprej tebi in obadvem al pa obatrem obiskovalcem tega žal "umrlega" foruma.ŠKODA.
lp Andreja :oops: :roll: :P
ANDREJA
SILVER LEVEL ATHLET

Re: POMOČ

OdgovorNapisal/-a udovich » Pe Okt 03, 2014 10:06 am

pozdravljena Andreja,

kot si opazila sta forum in spletna stran prenovljeni, ne glede na število obiskovalcev in komentarjev je forum še zmeraj dostopen vsem brezplačno brez reklam itd.
Glede tvojega pisanja o objektivnosti pa nima smisla komentirat, ker rezultati tekmovalcev povedo veliko več kot pisanje po forumu.
Vsak naj pri sebi razmisli, kako lahko promovira in kaj lahko doprinese športu (strongman, powerlifting, itd), ena od takih možnosti je tudi komentiranje, oziroma moderiranje na forumu, kdor želi je dobrodošel, ostali pa pridno v fitnes in trenirat,...
Ego sum alpha et omega, primus et novissimus, principium et finis.
"Eat like a horse, train like a demon and grow like a weed!"
Uporabniški avatar
udovich
SITE ADMIN

Kraj: Koper

Vrni se na Kar ne spada drugam, spada sem,...

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost