ODGOVOR

Kar tako,....

Moderatorji: udovich, damcho82, andrej, Sandi, svinc, cyclon, PIKA, Anc`ha, Mitch

ODGOVOR

OdgovorNapisal/-a ANDREJA » So Okt 06, 2012 5:25 pm

Verjetno zadnjič ARGUMENTIRANO !
Poglejmo kaj nekoga moti

- škoda da vas je tok malo
Dva trije ali pa pet aktivnih , oprosti Končina to za en resen forum res ni številka za katero bi se lahko reklo da je velika . Ti vsekakor imaš pravico do svojega mnenja , toda vsak ki je malo " pismen " ti bo mojo trditev tudi potrdil.
Mogoče te pa sprovocira moja trditev " Tukaj so več ali majn sami OK fantje ". Tudi to se meni ne zdi žalitev , Ti vsekakor imaš pravico do svojega mnenja !

Na tem forumu sem bila deležna GROŽENJ . sem bila PLUVANA , tudi že BRISANA , tako da sem vajena že vsega , in tudi ta izbris me nebo presenetu .
Za nekaj časa se umikam da boste ostali obadva al pa obatri istomislečih in netrpečih ARGUMENTIRANE KRITIKE .

DENIS tebi ki si že veliko dal , pa sporočam da živiš v zmoti . CITIRAM "da se moram dajat z nekom, ki ni naredil nič za strongman sceno v slo in širše. ) Sama še vedno velik prispevam in večkrat na teden dam enemu ki še vedno daja in se razdaja na tej sceni , MOJIM trditvam pa nisi nikoli mogel argumentirano oporekat , se pravi da nekaj vem.
SEDAJ PA VESELO NA BRISANJE
SE VIDIMO !!!!! :evil: :twisted: :evil: :twisted: :)
ANDREJA
SILVER LEVEL ATHLET

Vrni se na Kar ne spada drugam, spada sem,...

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost