Mr. Miss WORLD IBFA 2008 - Koper

Vse kar ne spada drugam, spada sem...

Moderatorji: udovich, damcho82

Mr. Miss WORLD IBFA 2008 - Koper

OdgovorNapisal/-a udovich » Sr Nov 05, 2008 10:37 pm

Organizator :
CALIFORNIA FITNESS KOPER
predstavlja / presents / presenta


PROGRAM TEKMOVANJA Mr Miss WORLD IBFA 2008 / PROGRAM OF THE IBFA WORLD CHAMPIONSHIP 2008 / PROGRAMMA CAMPIONATO DEL MONDO IBFA 2008

12.00 Pricetek tekmovanja 1. del / Start competition 1st part / Inizio gara 1. parte
12.00 Over 65 – man ( judging – compulsory poses, free posing, results and awards )
12.20 Over 55 – man ( judging – compusory poses, free posing, results and awards )
12.40 Over 45 – man ( judging – compusory poses, free posing, results and awards )
13.10 Juniores ( under 23 years ), comparisons and personal routine, results and awards )
13.40 Miss Bodybuilding ( comparisons and personal routine, results and awards )


15.00 Pricetek tekmovanja 2. del / Start competition 2nd part / Inizio gara 2. parte
15.00 Miss fitness ( evening dress / uscita in abbito da sera / izhod v vecernih oblekah )
15.10 Mr. Athletic ( +2, nizka kateg./ small categ. / piccole taglie, judging - results )
15.40 Miss Fitness ( free posing routine with music, prosti program, pose libere )
16.00 Mr. Athletic ( +3, srednja kateg./ medie taglie / midle categ., judging - results )
16.30 Miss Fitness ( bikini / shoes ; comparisons , )
16.45 Mr. Athletic ( +4,visoka kateg. / alte taglie / tall categ., judging - results )
17.15 Miss Fitness ( bikini / shoes ; results and awards, razglasitev rezultatov, premiazioni )


18.00 Pricetek tekmovanja 3. del / Start competition 3rd part / Inizio gara 3. parte
18.00 Mr Bodybuilding ( nizka, small, piccole / comparisons and free posing, results )
18.40 Miss Figure ( personal routine with music, prosti program, pose libere )
18.55 Exibition Miha Zupan
19.00 Mr Bodybuilding ( srednja, midle, medie / comparisons and free posing, results )
19 30 Miss Figure ( comparisons , bikini / shoes )
19.45 Mr Bodybuilding ( visoka, tall, alte / comparisons and free posing, results )
20 15 Miss Figure ( results and awards , razglasitev rezultatov , premiazioni )
20 25 Exibition Orazio Salvatore
20 30 Over All Woman – MISS WORLD 2008
20 40 Over All Man – MR WORLD 2008
20.50 Zakljucek, The End, Fine
Slika
Zadnjič spremenil udovich, dne Če Nov 06, 2008 9:15 am, skupaj popravljeno 1 krat.
Ego sum alpha et omega, primus et novissimus, principium et finis.
"Eat like a horse, train like a demon and grow like a weed!"
Uporabniški avatar
udovich
SITE ADMIN
 
Prispevkov: 1675
Pridružen: Po Mar 14, 2005 5:24 pm
Kraj: Koper

OdgovorNapisal/-a andrej » Če Nov 06, 2008 8:12 am

denis, boš sodnik letos?
Uporabniški avatar
andrej
MODERATOR
 
Prispevkov: 1229
Pridružen: Ne Maj 01, 2005 7:31 pm
Kraj: Kranj

OdgovorNapisal/-a Igor R. » Če Nov 06, 2008 8:57 am

Kdaj in kje bo to? :D
Uporabniški avatar
Igor R.
MODERATOR
 
Prispevkov: 54
Pridružen: Pe Okt 31, 2008 2:58 pm
Kraj: Koper

OdgovorNapisal/-a udovich » Če Nov 06, 2008 9:16 am

Zaenkrat mislim, da ne bom sodu, bom šel pa verjetno pogledat.
Ego sum alpha et omega, primus et novissimus, principium et finis.
"Eat like a horse, train like a demon and grow like a weed!"
Uporabniški avatar
udovich
SITE ADMIN
 
Prispevkov: 1675
Pridružen: Po Mar 14, 2005 5:24 pm
Kraj: Koper

OdgovorNapisal/-a Mitch » Če Nov 06, 2008 1:27 pm

Pripeljem Žana tekmovat
Predsednik ŠD Triatlon moči, tajnik SLODFPF, mednarodni sodnik II v powerliftingu, Bodybuilding trener BFZS-IBFA

www.drustvo-triatlonmoci.si

Slika
Uporabniški avatar
Mitch
MODERATOR
 
Prispevkov: 271
Pridružen: To Maj 03, 2005 2:22 pm
Kraj: Koper, Nova Gorica

OdgovorNapisal/-a Mitch » Če Nov 13, 2008 10:08 am

Intervju na Slo1, oddaja Dobro jutro, Duško Madžarović, 13.11.2008

POSNETEK
Predsednik ŠD Triatlon moči, tajnik SLODFPF, mednarodni sodnik II v powerliftingu, Bodybuilding trener BFZS-IBFA

www.drustvo-triatlonmoci.si

Slika
Uporabniški avatar
Mitch
MODERATOR
 
Prispevkov: 271
Pridružen: To Maj 03, 2005 2:22 pm
Kraj: Koper, Nova Gorica

OdgovorNapisal/-a Mitch » Sr Nov 19, 2008 9:01 am

Rezultati:

MOŠKI
Over 65 let :
1. Filipo Alfani Italija
2. Anton Žibert Slovenija


Over 55
1.MartinYates Anglija (40)
2.Emilio Bragheti Italia (48 )
3.Pulko Anton Slovenija (220)


Over 45
1. Jonny Arnsten, Norway
2. ic Orrao, Francija
3. Tinelli Stefano, Italija
4. Peter Liska, Srbija
5. Matko Verhovnik, Slovenija
6. Mimmo Termidioro, Italia

vsi tekmovalci v kategoriji:
33 Tinelli Stefano, Italija
37 Eric Orrao, Francija
38 Zoran Jelisavčić, Srbija
43 Jonny Arnsten, Norway
107 Paolo Fagiolini, Italia
15 Ferrucio Ferraris, Italia
59 Roberto Fedeli, Italia
49 Peter Liska, Srbija
24 Mauro Politi, Italia
6 Biagoni Giancarlo, Italia
109 Matko Verhovnik, Slovenija
108 Mimmo Termidioro, Italia


Juniorji:
1.Gergo Bognar Madžarska
2.Peter Lovenjak Slovenija
3.Uroš Dovjak Slovenija
4.David Brunšek Slovenija
5.Simon Valenčič Slovenija

6.Srb


Fitnes niska:
1.mesto Andrea Ramboni Italia
2.mesto Bojan Jotanovič Slovenija
3.mesto Franck Ramacciotti Italija
4.mesto Mimmo Termidoro Italija
5.mesto Stefano Scordino Italija
6.mesto Žan Frantar Slovenia

vsi tekmovalci v kategoriji:
103 Sergej Cvetovski Makedonija
20 Markus Fath Swiss
39 Franck Ramaciotti France
4 Žan Frantar Slovenija
58 Bojan Jotanović Slovenija

53 Andrea Romboni Italia
5 Moreno ghidini Italia
117 Diego Sbaraglia Italia
116 Stefano Scordino Italia
108 Mimmo Termidoro Italia


Fitnes srednja
1. mesto Luciano Dipinto Italija
2. mesto Stefano Tinelli Italija
3. mesto Mauro Zotti Italija
4. mesto Peter Stiewe Francija
5. mesto Michele Venturini Italija
6. mesto Antonio Andonoski Makedonija

vsi tekmovalci v kategoriji:
17 Antonio Andononski Makedonia
120 Della Folgore Andrea Italia
33 Stefano Tinelli Italia
32 Dušan Perovič Srbija
112 MAuro Zotti Italia
11 Stojan Miklič Slovenia
2 Roberto Santarpina Italia
12 Michele Venturini Italia
9 Simon Valenčič Slovenia
106 Davor Doma Slovenia

205 Luciano Dipinto Italia


Fitnes visoka:
1. Pasquale Calliolo Italija
2. Dejan Maslov Makedonia
3. Robi Relič Slovenia
4. Ernest Podrecca Slovenija

5. Andrea Taddio Italia
6. Aleksander Reher Slovenija

vsi tekmovalci v kategoriji:
31 Dejan Maslov Makedonia
19 Slavko Zec Srbija
106 Pasquale Calliolo Italija
115 Niko Goršek Slovenija
13 Franco barone Italija
22 Andrea Taddio Italia
56 Robi Relič Slovenia
47 Aleksander Reher Slovenija McAlex
94 Marko Jug Slovenija
1 Ernest Podrecca Slovenija
93 Boštjan Jurko Slovenija
16 Matjaž Plausteiner Slovenia
92 Dario Buttazzo Italia
207 Rene Forjanič Slovenija Reno


Nizka bb
1.Jonny Arnsten Norway
2. Duco Sgueri Italija
3. Predrag Petrovič Srbija
4. Marko Dimetrijevi Srbija
5. Michele Durso Italija


Srednja bb
1. Gergo Bognar Madžarska
2. Zoran Kolevski Makedonija
3. Francesco Mollo Italia
4. Shawn Watson England
5. Belušič Darko Hrvaška
6. Roussean Fabrice France

vsi tekmovalci v kategoriji:
28 Zoran Kolevski Makedonija
51 Rongone Antonio
25 Gergo Bognar Madžarska
41 Shawn Watson England
98 Roussean Fabrice France
10 Marjan Mavčec
114 Belušič Darko Hrvaška
44 Francesco Mollo Italia


Visoka bb
1. Petek Sašo Slovenija
2. Tuš Gregor Slovenija
3. Peter Lovenjak Slovenija

4. Orrao Francija
5. Julian Grisheajeva Irska
6. Ronnie Kovačič Hrvaška

vsi tekmovalci v kategoriji:
30 Giovanni Marraudino
37 Eric Orrao
21 Julian Grisheajeva
104 Roni Kovačić
7 Robert Meddugorac
118 Tuš Gregor
119 Petek Sašo
203 Peter Lovenjak



Overall MOŠKI
1. Gergo Bognar Madžarska


ŽENSKE
Miss Body
1. Roberta Micheli Italia
2. Bernini Laura Italia
3. Cinzia Lorieri Italia
4. Analiza Ceci Italia


Miss Fitness
1. Cristina Menini Italija
2. Federica Gambaro italija
3. Natalija Dovc Slovenija
4. Giordani Anna Maria Italija
5. Bojana Vasiljevic Srbija
6. Nevenka Mursic Slovenija

vse tekmovalke v kategoriji:
29 Aleksandra Madžarovska Makedonija
97 Veneziano Stefania Italija
18 Vanja Zrnić Srbija
105 Giodani Anna Maria Italija
55 Bojana Vasiljević Srbija
52 Federica Gambaro Italija
111 Natalija Dovč Slovenija
102 Nevenka Muršič Slovenija
8 Emilia Mazzer Italija
96 Melita Kojanović Srbija
46 Cristina Menini Italia


Figure
1. Brigita Grof Madzarska
2. Cincia Chiarenza Italija
3. Anna Maria Gordani Italija
4. Noemi kovac Srbija
5. Sandrine Coca Francija


Overall ŽENSKE
Brigita Grof, Madžarska
Predsednik ŠD Triatlon moči, tajnik SLODFPF, mednarodni sodnik II v powerliftingu, Bodybuilding trener BFZS-IBFA

www.drustvo-triatlonmoci.si

Slika
Uporabniški avatar
Mitch
MODERATOR
 
Prispevkov: 271
Pridružen: To Maj 03, 2005 2:22 pm
Kraj: Koper, Nova Gorica

OdgovorNapisal/-a Mitch » Sr Nov 19, 2008 9:01 am

Žan je osvojil odlično 6 mesto v nizki fitnes od 10 nastopajočih in 2. mesto na državnem.

Zelo lep dosežek.

Čestitke Žanu!
Predsednik ŠD Triatlon moči, tajnik SLODFPF, mednarodni sodnik II v powerliftingu, Bodybuilding trener BFZS-IBFA

www.drustvo-triatlonmoci.si

Slika
Uporabniški avatar
Mitch
MODERATOR
 
Prispevkov: 271
Pridružen: To Maj 03, 2005 2:22 pm
Kraj: Koper, Nova Gorica

OdgovorNapisal/-a Mitch » Sr Nov 19, 2008 9:03 am

Žan na sredini, Bojan desno od njega, skrajno desno pa zmagovalec
Slika

Skrajno levo Žan, desno od njega Bojan, na sredini zmagovalec
Slika

Žan in Bojan
Slika

Žan v vaji
Slika

Slika

Slika

Jaz in sestra od Bojana
Slika

Jaz in Žan
Slika
Predsednik ŠD Triatlon moči, tajnik SLODFPF, mednarodni sodnik II v powerliftingu, Bodybuilding trener BFZS-IBFA

www.drustvo-triatlonmoci.si

Slika
Uporabniški avatar
Mitch
MODERATOR
 
Prispevkov: 271
Pridružen: To Maj 03, 2005 2:22 pm
Kraj: Koper, Nova Gorica

OdgovorNapisal/-a Mitch » Sr Nov 19, 2008 9:04 am

Če pogledate malo reultate iz slo open 2007 lahko ugotovite, da je Žan premagal lanskega zmagovalca.

SLOVENIAN OPEN 2007 REZULTATI

MR FITNESS NIZKA

1. MORENO GHIDINI IT
2. DEJAN GLAZER
3. SERGEJ CVETKOVSKI MAK
4. BOŠTJAN TANKO
5. MARIO ROMAGNOLI
6. GIOVANNI GULOTTA IT
7. DIEGO SBARAGLIA IT
Predsednik ŠD Triatlon moči, tajnik SLODFPF, mednarodni sodnik II v powerliftingu, Bodybuilding trener BFZS-IBFA

www.drustvo-triatlonmoci.si

Slika
Uporabniški avatar
Mitch
MODERATOR
 
Prispevkov: 271
Pridružen: To Maj 03, 2005 2:22 pm
Kraj: Koper, Nova Gorica

OdgovorNapisal/-a Mitch » Sr Nov 19, 2008 9:04 am

Podelitev nizka fitnes (Žan, Bojan):
http://www.youtube.com/watch?v=_Ky1Kff82O8
Predsednik ŠD Triatlon moči, tajnik SLODFPF, mednarodni sodnik II v powerliftingu, Bodybuilding trener BFZS-IBFA

www.drustvo-triatlonmoci.si

Slika
Uporabniški avatar
Mitch
MODERATOR
 
Prispevkov: 271
Pridružen: To Maj 03, 2005 2:22 pm
Kraj: Koper, Nova Gorica

OdgovorNapisal/-a Mitch » Sr Nov 19, 2008 9:05 am

Podelitev nizka-fitnes
Slika
Predsednik ŠD Triatlon moči, tajnik SLODFPF, mednarodni sodnik II v powerliftingu, Bodybuilding trener BFZS-IBFA

www.drustvo-triatlonmoci.si

Slika
Uporabniški avatar
Mitch
MODERATOR
 
Prispevkov: 271
Pridružen: To Maj 03, 2005 2:22 pm
Kraj: Koper, Nova Gorica

OdgovorNapisal/-a Mitch » Sr Nov 19, 2008 9:05 am

Zmagovalec fitnes nizka: Andrea Ramboni Italia


Slika
Predsednik ŠD Triatlon moči, tajnik SLODFPF, mednarodni sodnik II v powerliftingu, Bodybuilding trener BFZS-IBFA

www.drustvo-triatlonmoci.si

Slika
Uporabniški avatar
Mitch
MODERATOR
 
Prispevkov: 271
Pridružen: To Maj 03, 2005 2:22 pm
Kraj: Koper, Nova Gorica

OdgovorNapisal/-a Mitch » Sr Nov 19, 2008 9:06 am

2. v nizki fitnes: Bojan Jotanović

Slika
Predsednik ŠD Triatlon moči, tajnik SLODFPF, mednarodni sodnik II v powerliftingu, Bodybuilding trener BFZS-IBFA

www.drustvo-triatlonmoci.si

Slika
Uporabniški avatar
Mitch
MODERATOR
 
Prispevkov: 271
Pridružen: To Maj 03, 2005 2:22 pm
Kraj: Koper, Nova Gorica

OdgovorNapisal/-a Mitch » Sr Nov 19, 2008 9:07 am

tretji v nizki fitnes: Franck Ramacciotti Italija

Slika
Predsednik ŠD Triatlon moči, tajnik SLODFPF, mednarodni sodnik II v powerliftingu, Bodybuilding trener BFZS-IBFA

www.drustvo-triatlonmoci.si

Slika
Uporabniški avatar
Mitch
MODERATOR
 
Prispevkov: 271
Pridružen: To Maj 03, 2005 2:22 pm
Kraj: Koper, Nova Gorica


Vrni se na Razno - Other strenght sport

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron