Strongman tekma v Kranju 18.5.07

Kje, kdaj, kako in zakaj,..........

Moderatorji: udovich, damcho82, andrej, svinc, cyclon

OdgovorNapisal/-a ANDREJA » Sr Jun 20, 2007 7:28 pm

Pozdrav vsem !
Ker je potrebnih nekaj odgovorov grem kar po vrsti
Ja Denis ti me lahko skenslaš toda navajam samo dejstva, in argumentirano odgovarjam. Če se en " napihuje " naj pol še to tudi naredi in ne obsoja drugih. Menim pa da vas je tako že zelo malo in tudi če me daš dol ( mislim skenslaš ) ne bo velike škode saj vas bo ostalo samo par , blonda pa gre na druge forume ki so objektivni , in tudi kritika ih NE moti.

bpavlo3
Deca že mam in ga je sigurno več v hlačah kod tebe!

Sandi

Nimam nič proti tebi, ampak si ropotal neresnice in izival ljudi ki so za ta šport naredili največ v SLO. Cehovski kodex pa mi nalaga da zadeve za katere sodim da niso narejene po DURS-ovih standardih prijavim, opozorila sem te pa zato ker so kazni res hude. in močno upam da si se jih držal ( standardov ).

Pika
Popolnoma se strinjam s tabo in sedaj ko bo Sandi dal ( če ma jajca ) en mikro delček VELIKEGA ( njegova izjava ) ZASLŽKA , bodo tudi tekmovalci bogato nagrajeni.
ANDREJA
SILVER LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a Sandi » Sr Jun 20, 2007 7:49 pm

ZAKAJ BI DAJAL NJEMU DENAR CE PA GA ON SE NIKOLI NI DAL TEKMOVALCEM RAZN LETOS SE MALO PREMIKA V TO SMER. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Uporabniški avatar
Sandi
MODERATOR

OdgovorNapisal/-a udovich » Sr Jun 20, 2007 8:24 pm

glede mene greš lahko takoj na drug forum, ne vem če si opazila, ma forum je moj, to pomeni, da gre vse iz mojega žepa in ne v njega, ne mi tu bluzit o drugih forumih kako je, ker dobro, vem, ko je večina vas, ki ste sedaj tukaj še brusila šolske klopi, se je denis pridno dopisoval z angleži in američani na njihovih forumih. poznam pa dobro tud naše in sem na nekaterih od samega začetka, zato enostavno ne dovolim, da se tukaj nekaj prepucavate zaradi brezveznih stvari.
denar za tekmovalce kot nagrada mora bit in to je dejstvo, sicer se raven tekmovanja samo zniža, nihče ti več ne pride na tekmo, če ne ve kolk je denarni sklad in kake so nagrade. glede objektivnosti, ti nisi objektivna, anci si objektivna samo takrat, ko je tebi po godu, če daš kritiko jo tudi sprejmi.
pa še nekaj naj dodam, tiste k me poznate veste kak sem, tisti k ste kdaj z menoj ali proti meni tekmovali tud veste kak sem, za vse ostale me pa velik ne briga, vedno pa sem pripravljen spregovorit z vsakim, ki pride do mene. in, da zaključim bom samo še to napisal, vem marsikaj kaj se je vsa ta leta dogajalo od kar sem začel tekmovat kot strongman v sloveniji in tujini, ma bom raje držal zase, ker mi ni v interes, da se tukaj začnemo pričkat, samo andreja, verjemi, ni vse zlato kar se sveti.
Ego sum alpha et omega, primus et novissimus, principium et finis.
"Eat like a horse, train like a demon and grow like a weed!"
Uporabniški avatar
udovich
SITE ADMIN

Kraj: Koper

OdgovorNapisal/-a bpavlo3 » Če Jun 21, 2007 9:04 am

Andreja raj si kuhno posprav,pa svojmo deci rec naj bo priden ,če je pa tvoj dec zadovoljen z fritezo ,ki jo je dobil na Krpanu potem pa je res skromen ,ker organizator teh tekem dobi velik dnarja ,tko da tekmovalci niso zastonj nezadovoljnni,pamet lahk soliš pa svojim kolegom.Bolje zate da se posvetiš sajenju rož ,,če si pa na strani Krpana potem to pomen ,da si sigurn ena izmed njegovih bližnjih.
bpavlo3
GOLD LEVEL ATHLET

Kraj: Prekopa

OdgovorNapisal/-a bpavlo3 » Če Jun 21, 2007 9:12 am

to je pa denar ,ki ga je Sandi sam prispeval ,ker denar ki je v kuverti ......saj nima društva in pa tak dinar ne morš kontrolirat ,ker ni blo nakazila ,ti Andreja pa lajaš v prazno pa sama faušarija te je ,saj je bil denar za tekmovalce in ker s tem žališ tekmovalce ,ker so oni oškodovani ,če prid do tega ,mal razmisl ,saj je na vseh tekmah tko ,da je denar kot darilo.
bpavlo3
GOLD LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a bpavlo3 » Če Jun 21, 2007 12:34 pm

Sandi te pa lahko toži ,ker si oblatila njegovo ime ,če nimaš dokaza in prič raje se ne spuščaj v to ,ker lahko takratko potegneš,črni fond bo pa vedno prisoten ali v športu ali politiki .
bpavlo3
GOLD LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a Sandi » Pe Jun 22, 2007 9:22 am

bravo fantje :shock: :shock: :shock: :shock: gremo k andreji na jedi iz friteze pa davidmo ce jo zna uporabljat :P :P :P :P :P :P :P :P
Uporabniški avatar
Sandi
MODERATOR

OdgovorNapisal/-a bpavlo3 » Pe Jun 22, 2007 1:23 pm

Andreja ma deca ,sam Andreja hlače nos.Dec je bl za okras.
bpavlo3
GOLD LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a bpavlo3 » So Jun 23, 2007 10:58 pm

za razvoj bilokaterega športa so pa vedno najbl zaslužni športniki ,noben organizator in noben ,ki organizira športne prireditve ,oni so zaslužni le toliko koliko majo korist od tega.Zato naj bojo športniki bl cenjeni ,ker res vlagajo ,pol pa nekdo pluva tko kot andreja po športnikih me je kr sram ,da taki osebki sploh .....v bistvu se pa bl mal spoznajo ,jaz sem atlet pa ,če ne bi mel sponzorjev ,ki mi dajo vsak mesec 300euro ,ki so v kuverti ,bi že zdavni nehu trenirat atletiko,pa kolk malih klubov ne bi preživelo ,če neb blo sponzorjev ,ki dajo denar pod mizo.Andreja mene tut lahko prjavš Dursu,pa naj kr pridejo ,če majo moda .Zakaj bi dajal državi ,če pa oni men nč ne dajo ,pridejo samo takrat ,ko majo korist od tega Martin Strel je fenomen v plavanju ,pa od države ne dobi nič,kokr nafehta od poznanih ljudi ,v Ameriki je pa kralj ga vsi poznajo ,našo državo je lahko sram ,da ma tak odnos do športnikov,zato ,če se da prnes državo kok se da okol .saj to vsi delamo ,Jolanda Čeplak je prjavljena v MONTE CARLU ,KER TU NEB PREŽIVELA ,POL PA TAKI KOT JE aNDREJA SE GREJO nekaj sam da provocirajo ,to pa delajo itak neuspešni ljudje.
bpavlo3
GOLD LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a ANDREJA » Ne Jun 24, 2007 4:59 pm

[quote="Sandi"]ZAKAJ BI DAJAL NJEMU DENAR CE PA GA ON SE NIKOLI NI DAL TEKMOVALCEM

Sandi Sandi, so te same LAŽI . Samo en pogled na stran organizatorja Martina Krpana WWW.martinkrpan.si , pa boš videl da je Denis pa ne samo on , že pred veliko leti prejel ček od mislim da skb banke ( se ne vidi najboljše ) z zneskom 10.000 DEM , to mislim da je denar, in z tem tvoje trditve padejo.
Denar tudi nebi bil za njega ampak bi ga ti prispeval kod ORGANIZATOR ki jeveliko zaslužil, za nagrade tekmovalcev( saj si sam izjavil da organizatorji veliko zaslužijo sploh tisti ki delajo tekme doma )
Bom kar zaključila debato o tem z tabo Sandi , saj so me učili da KDOR LAŽE TA TUDI KRADE IN IMA UŠI.- in takih se ljudje izogibajo. Saj res koliko prijatlov pa imaš ? :oops:
ANDREJA
SILVER LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a svinc » Ne Jun 24, 2007 5:31 pm

ne morem verjet kaj se tu vse dogaja nevem no sm brez besed jes sm bil zadovoln s tem kar sm dobil na tekmi v Kranju mislim da bi tut na krpanu bloprav če bi dobil nap. kake proteine pa creatin in podobno bi blo tut lepš za videt (kozmetika je bol za lepotna tekmovanja) no to je moje mnenje lep pozdrav vsem skup 8)

glede denarja pa nebom kaj komentero brez veze
svinc
MODERATOR

Kraj: žerjav

OdgovorNapisal/-a Sandi » Ne Jun 24, 2007 5:53 pm

od tega je vec kot deset let ali od takrat pa do dones pa nitreba dati denarne nagrade ali vsakih deset let samo ali kaj,umes pa potvoje friteze :D :D :D :D :D :D :D :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ANDREJA PRIJATELJEV IMAM OGROMNO AMPAK TAKO NEUMNE BABE PA SENE KOT SI TI :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Uporabniški avatar
Sandi
MODERATOR

OdgovorNapisal/-a bpavlo3 » Ne Jun 24, 2007 6:41 pm

100.ooo sit,če še čeka ne znaš prebrat ,pa je bil zmagovalec ,Andreja si pa res ....pa res nimaš deca ,da se ti da igrat ,če bi pa rada bla glavna nagrada ,bom pa jaz v vseh športih zadnji,pol po tvoje bi si mogl sponzor bit sami tekmovalci ,organizator Krpana bo pa vse pobral.
bpavlo3
GOLD LEVEL ATHLET

OdgovorNapisal/-a udovich » Ne Jun 24, 2007 7:23 pm

mislim, da je bila samo eno leto denarna nagrada v višini 100.000,00 sit. magari, da bi bilo 10.000 DEM,.ha,ha,ha,....
Ego sum alpha et omega, primus et novissimus, principium et finis.
"Eat like a horse, train like a demon and grow like a weed!"
Uporabniški avatar
udovich
SITE ADMIN

Kraj: Koper

OdgovorNapisal/-a Sandi » Po Jun 25, 2007 10:19 am

sej neve kolk je razlike med 100.000 sit pa 10.000 dem to je vec razlike kot pa za eno fritezo :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :oops: :oops: :oops: :oops:
Uporabniški avatar
Sandi
MODERATOR

Prejšnja

Vrni se na Strongman - tekmovanja - competitions

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost