Savickas Classic: MHP SCL Lithuania

Strongman Champions League

Moderatorji: udovich, damcho82, andrej, Sandi

Savickas Classic: MHP SCL Lithuania

OdgovorNapisal/-a udovich » So Okt 04, 2014 12:42 pm

Ta vikend 04-05. 10 poteka žee tradicionalni savickas Classic, kjer bodo nastopili najboljši strongmani.
In kot vidite je med tekmovalci tudi Slovenski tekmovalec Matjaž Belšak
Seznam tekmovalcev:
Vidas Blekaitis Lithuania
Marius Lalas Lithuania

Saulius Brusokas Lithuania

Martin Wildauer Austria
Rauno Heinla Estonia

Dainis Zageris Latvia

Krzysztof Radzikowski Poland

Erwin Katona Serbia

Alex Moonen Holland

Matjaz Belsak Slovenia

Arto Niemi Nikkola Finland

Ole Martin Hansen Norway

DAY 1 - Saturday, October 4
1.Truck pull, 15 meters harness and rope SINGLE

2. Sledge pull 25 meters DOUBLE 

3. Front hold 25kg DOUBLE 

4. Shield walk for distance DOUBLE

DAY 2– Sunday, October 5
5. Super yoke 400kg DOUBLE 

6. Atlas stone for reps 185kg SINGLE 

7. Overhead medley: log, block, log, dumbell SINGLE 

8. Medley: tyre flip +kegs loading DOUBLE

Na tekmi ne bo nastopil Big-Z, prav tako zaradi poškodbe ne bo nastopil Katona, trenutno vodeči v SCL.
Ego sum alpha et omega, primus et novissimus, principium et finis.
"Eat like a horse, train like a demon and grow like a weed!"
Uporabniški avatar
udovich
SITE ADMIN
 
Prispevkov: 1676
Pridružen: Po Mar 14, 2005 5:24 pm
Kraj: Koper

Re: Savickas Classic: MHP SCL Lithuania

OdgovorNapisal/-a udovich » Ne Okt 05, 2014 9:40 am

po včerajšnjem tekmovalnem dnevu vodi Wildauer, danes še drugi dan tekmovanja.
Trenutna uvrstitev:

1. Martin Wildauer
2. Vidas Blekaitis
3. Rauno Heinla
4. Krzysztof Radzikowski
5. Saulius Brusokas
6. Dainis Zageris and Alex Moonen
Ego sum alpha et omega, primus et novissimus, principium et finis.
"Eat like a horse, train like a demon and grow like a weed!"
Uporabniški avatar
udovich
SITE ADMIN
 
Prispevkov: 1676
Pridružen: Po Mar 14, 2005 5:24 pm
Kraj: Koper

Re: Savickas Classic: MHP SCL Lithuania

OdgovorNapisal/-a udovich » Ne Okt 05, 2014 9:10 pm

drugi dan tekmovanja, polno presenečenj,...
1. Rauno Heina
2. Vidas Blekaitis
3. Matjaž Belšak
4. Martin Wildauer
5. Saulius Brusokas
6.Dainis Zageris
7. Alex Moonen
8. Kryzstof Radtkowski
9. Marius Lalas
10. Ole Martin Hansen
11. Arto Niemi-Nikkola
12. Evrin Katona (injured)
Ego sum alpha et omega, primus et novissimus, principium et finis.
"Eat like a horse, train like a demon and grow like a weed!"
Uporabniški avatar
udovich
SITE ADMIN
 
Prispevkov: 1676
Pridružen: Po Mar 14, 2005 5:24 pm
Kraj: Koper


Vrni se na SCL - novice - news

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov

cron